Operátor výroby

SaarGummi Slovakia, s. r. o. Dolné Vestenice

972 23 Dolné Vestenice, Gumárenská 337, Partizánske, Prievidza
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
budú zverejnené na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca pri vytlačovacích linkách, práca pri lisovaní profilov, vysekávaní a opracovaní profilov pre osobné automobily. Vyrábajú sa napr. dverové tesnenia, kufrové tesnenia, prahové tesnenia atď.
Práca je na troj a štvorzmennú prevádzku.

Práca v medzinárodnej spoločnosti, príplatky nad Zákonník práce na základe platnej Kolektívnej zmluvy, stravovanie v areáli spoločnosti, možnosť DDP, pracovné oblečenie, vlastná doprava z vybraných smerov.
Odmeňovanie je úkolovou mzdou, prémiou, dochádzkovým bonusom, motivačný bonus, lisársky príplatok.
90% príspevok na firemnú autobusovú prepravu.
Využívanie KPČ.
Zabezpečená dochádzka v rámci vzdialenosti od Dolných Vesteníc do 35 km.

Odpovede sú zasielané len uchádzačom, ktorí sa zúčastnia na výberovom pohovore.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výhodou sú znalosti v oblasti gumárenských technológii.
Požaduje sa dodržiavanie technologickej a pracovnej disciplíny, BOZP, požiarnej ochrany.

Spoločnosť SaarGummi Slovakia s.r.o. je lídrom v odvetví tesniacich systémov pre automobilový priemysel. Na Slovensku spoločnosť vznikla 1.6.1994. Vyrába statické a dynamické tesnenia. Tesnenia sú z gumy alebo plastu. Ide o tesnenia dverové, kufrové, predného skla, tesnenie na vedenia skiel, prahové tesnenie pre osobné automobily BMW, Mercedes, Ford, Golf, Tiguan, skupina VW

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

SaarGummi Slovakia s.r.o.
Gumárenská 337
972 23 Dolné Vestenice

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1071644   Dátum zverejnenia: 17.11.2016