Reagujte bez životopisu
Logo SaarGummi Slovakia, s. r. o. Dolné Vestenice

Operátor výroby - Lisár

SaarGummi Slovakia, s. r. o. Dolné Vestenice

Miesto práce
Dolné Vestenice
Termín nástupu
po úspešnom pohovore ihneď
1 090 - 1 302 EUR/mesiacMzda je pri 100% plnení daného výkonu podľa pracovnej pozície. Hranica mzdy je uvedená so mzdou a príplatkami za 100% plnenie výkonu: lisárskym príplatkom, príplatkom za výkon, odmenou majstra a so zmenovými príplatkami. Hranice mzdy sú uvedené pri priemernom mesiaci. Podmienky zaúčania na danú pozíciu sa dozviete na osobných pohovoroch v spoločnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na lisoch, pri ktorých sa lisujú profily do hotového výrobku. Pracuje na na tkz. horúcich lisoch a studených lisoch, pretože profily sú z materiáli EPDM , alebo TPE. Hotový výrobok je buď guma, plast , alebo hybrid. Lisuje sa na jednom, alebo na dvoch lisoch, podľa výrobného projektu. Práca za lismi je vhodná tak pre mužov, ako aj pre ženy.
Práca je na trojzmennú prevádzku - pracuje sa 7,5 hodín denne. Zmeny sa striedajú v týždenných intervaloch.
Bližšie informácie sa podávajú na vstupnom pohovore , ktorého súčasťou je aj prehliadka výrobných priestorov.

Odmeňovanie je nastavené podľa plnenia výkonovej normy, ktorá je stanovená podľa pracovnej pozície.
Okrem základnej výkonovej mzdy je vyplácaný: Príplatok za plnenie výkonovej normy, lisársky príplatok , príplatok za transferový výsek, ročný dochádzkový bonus (1000 €), odmena majstra, zmenné príplatky.
Príspevok zo sociálneho fondu darcom krvi, životnom i pracovnom jubileu, sociálna výpomoc.
Stravovanie v areáli spoločnosti počas všetkých pracovných zmien za 0,80€.
Doplnkové dôchodkové sporenie - III. pilier s príspevkom zamestnávateľa do 15€.
Pri nástupe do pracovného pomeru je Pracovná zmluva uzavretá priamo cez spoločnosť SaarGummi Slovakia s.r.o.
Spoločnosť má firemnú autobusovú dopravu zo 8 vybraných smerov v okrese Prievidza a časť Partizánske na dovoz a odvoz zo všetkých pracovných zmien - príspevok zamestnávateľa je vo výške 90% .

Pohovory sa konajú každý utorok o 08:00 hod. v spoločnosti v Dolných Vesteniciach. Na pohovor uchádzači môžu prichádzať aj bez predošlého zasielania životopisu, alebo nahlasovania sa .
Odpovede sa zasielajú len uchádzačom , ktorí absolvovali osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

chemický, technický

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výhodou sú znalosti v oblasti gumárenských technológii. Vyžaduje sa pracovná zručnosť, schopnosť pracovať v tíme.
Je nutnosť dodržiavať technologickú a pracovnú disciplínu, BOZP, požiarnu ochranu.

Spoločnosť SaarGummi Slovakia s.r.o. vznikla 1.6.1994. Od roku 2011 vlastní celú skupinu SaarGummi Čínsky holding Chogqing Light Industry & Textile Holdings(Group). Sídlo holdingu je v Luxembursku. Závody skupiny Saargummi sú v Česku, v Nemecku, v Rusku, v Indii, v Číne, v Mexiku, v USA, v Brazílii, v Španielsku. Od vzniku spoločnosti sa vyrábajú len komponenty pre automobilový priemysel. Aktuálne sa vyrába pre automobilky ŠKODA, BMW, FORD, MERCEDES, VW , KIA - tesnenie čelného skla, tesnenie motorového priestoru, tesnenie strešného okna, tesnenie kufra, tesnenie vedenia skiel, tesnenie dverí, stieracie tesnenie, tesnenie prahu dverí, obstrek trojuholníkového skla.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 1071644  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 090 EUR/mesiac