Majster Logistiky

SaarGummi Slovakia, s. r. o. Dolné Vestenice

Gumárenská 337, 972 23 Dolné Vestenice, okres Partizánske, okres Prievidza
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Platové podmienky budú dohodnuté na výberovom konaní

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Celkové riadenie skladníkov - vodičov VZV na oddelení logistiky.
Zodpovednosť za zamestnancov, preškoľovanie .
Zodpovednosť za sklady hotových výrobkov, polotovarov, celkové riedenie skladníkov.
Monitorovanie procesov a podnety na ich neustále zlepšovanie.
Riešenie denných operatívnych problémov.
Zabezpečovanie dodržiavania noriem kvality, zásad BOZP, OPP a ŽP.
Zabezpečuje komunikáciu dovnútra a navonok teamu.
Podporuje team k zvýšenej produktivite vo všetkých procesoch.

Práca v dynamickom kolektíve v medzinárodnej spoločnosti.
Možnosť neustáleho vzdelávania a profesijného rastu.
Samostatnosť, zodpovednosť, možnosť tvorivej práce a prinášania nových riešení. Odmeňovanie podľa platnej Kolektívnej zmluvy. Možnosť DDP. Mobilný telefón, stravovanie v areáli spoločnosti.

Odpovede budú posielané len uchádzačom, ktorí budú pozvaní do výberového procesu v spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Skúsenosti v oblasti výroby, s riadením kolektívu, schopnosť samostatne sa rozhodovať a niesť zodpovednosť.
Motivujúci líder pre svojich podriadených - prirodzená autorita.
Plánovacie a organizačné schopnosti, schopnosť predvídať riziká, orientácia na riešenie problémov, odolnosť voči stresu.

Spoločnosť SaarGummi Slovakia s.r.o. vznikla 1.6.1994. Od roku 2011 vlastní celú skupinu SaarGummi Čínsky holding Chogqing Light Industry & Textile Holdings(Group). Sídlo holdingu je v Luxembursku. Závody skupiny Saargummi sú v Česku, v Nemecku, v Rusku, v Indii, v Číne, v Mexiku, v USA, v Brazílii, v Španielsku. Od vzniku spoločnosti sa vyrábajú len komponenty pre automobilový priemysel. Aktuálne sa vyrába pre automobilky ŠKODA, BMW, FORD, MERCEDES, VW , KIA - tesnenie čelného skla, tesnenie motorového priestoru, tesnenie strešného okna, tesnenie kufra, tesnenie vedenia skiel, tesnenie dverí, stieracie tesnenie, tesnenie prahu dverí, obstrek trojuholníkového skla.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1042838  Dátum zverejnenia: 10.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platové podmienky budú dohodnuté na výberovom konaní