Obchodný a projektový manažér

S2E Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Trenčianske Stankovce
Termín nástupu
asap
2 400 EUR/mesiacpravidelné ročné zvyšovanie platu, ročný bonus podľa výsledkov skupiny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Docieliť rast a dosiahnutie cieľov predaja úspešným riadením predaja
  • Navrhnúť a implementovať strategický obchodný plán, ktorý rozšíri zákaznícku základňu spoločnosti a zabezpečí silné miesto na trhu
  • Budovať a podporovať silné a dlhotrvajúce vzťahy so zákazníkmi prostredníctvom partnerstva s nimi a pochopenie ich potrieb
  • Prezentovať správy o predaji, príjmoch a výdavkoch a realistické prognózy pe manažérsky tím
  • Identifikovať rozvíjajúce sa trhy a zmeny na trhu a zároveň poznať nové produkty a konkurenciu
  • Koordinovať interné zdroje a tretie strany dodávateľov pre bezchybnú realizáciu projektov
  • Zabezpečiť, aby sa všetky projekty realizovali včas, v rámci rozsahu a rozpočtu
  • Rozvíjať rozsah a ciele projektov so zapojením všetkých príslušných zainteresovaných strán a zabezpečenie technickej uskutočniteľnosti
  • Zabezpečiť dostupnosť a prideľovanie zdrojov
  • Vytvoriť podrobný plán projektu na sledovanie pokroku
  • Používať vhodné overovacie techniky na riadenie zmien v rozsahu projektu, harmonograme a nákladov
  • Report a hlásiť managementu podľa potreby
  • Riadiť väzby medzi klientom a všetkými zainteresovanými stranami
  • Vykonávať rizikový manažment, aby sa minimalizovali riziká projektu
  • Vytvárať a zachovať komplexnú projektovú dokumentáciu

  • Ročný bonus podľa výsledkov skupiny
  • Príspevok zamestnávateľa do 3. piliera vo výške 1% hrubej mzdy
  • Príspevok na stravovanie nad rámec zákona vo výške 6,09€/odpracovaný deň
  • Flexibilný pracovný čas
  • Lekcie anglického jazyka zdarma v rámci pracovnej doby
  • Služobné auto
  • Možný home office/práca z domu

Prosíme kandidátov poslať životopis na adresu riaditeľa závodu [email protected], tel. kontakt 0902 960 218.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.6.2024 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Manažment, predaj, technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

  • ovládať automobilový priemysel
  • 5-ročná skúsenosť v podobnej oblasti
  • ochota cestovať v EÚ 15% z pracovného času
  • ​znalosť francúzskeho jazyka na komunikatívnej úrovni výhodou​

S viac ako 40-ročnými skúsenosťami ovládame obe tradičné techniky (rezanie,
zváranie a montáž) a techniky 4.0 (robotizácia, priemyselné výpočty a
prepojenie). Môžeme vám ponúknuť naše odborné znalosti pre predbežné projekty, prototypy a špeciálny vývoj.
Viac informácií o nás nájdete na našej webovej stránke:

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

ID: 4820713  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac