Business Developer - stavebnictví

Praha, Česká republika (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
312 EUR/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kontakt se stávajícími i novými klienty
Úzká spolupráce s technologickým týmem
Zpracování technických řešení pro klienty
Kontrakty, cenové a nákladové kalkulace apod.
Prezentace řešení klientům
Průzkumu trhu a vyhledávání příležitostí

Zaměstnanecké výhody, benefity

International společnost - v budoucnu možnost práce na zahraničních projektech
Participace na nových zajímavých projektech
Roční bonus
Možnost firemního automobilu
Hybridní pracovní model, v případě vzdáleného bydliště možnost pracovat z HO
5 týdnů dovolené
Balíček dalších benefitů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Naším klientem je mezinárodní společnost, která se specializuje na mostní a pozemní stavitelství.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Technické/stavební vzdělání podmínkou
Zkušenosti v oblasti stavebnictví
Obchodní myšlení
Vyjednávací schopnosti
Anglický a český jazyk
Zkušenosti s business developmentem
Commercial drive

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SYNERGIE Slovakia nabízí komplexní náborové služby včetně Executive Search, personálního lízingu, assessment center či outplacementu. Pro klienty SYNERGIE vyhledává širokou škálu zaměstnanců od absolventů či odborných specialistů přes střední až po vrcholový management.
Společnost je držitelem povolení na zprostředkování práce. (25908/2004 - OSS 129/2005. Platí pro SR.)

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců

Informace o náboru

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 4793432  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 312 EUR/měsíc