Produktový špecialista - Absolvent s elektrotechnickým vzdelaním

Miesto práce
Trnavský kraj
1 600 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vy máte elektrotechnické vzdelanie, strategické myslenie, zvedavosť a chuť nadväzovať nové kontakty.
My máme riešenie.
Dynamickú kariéru priamo v hlavnom meste - Bratislave v marketingovom a obchodnom tíme u nášho klienta, medzinárodného priekopníka v elektroinštalačných riešeniach.
Vynikajúca príležitosť aj pre absolventa s B2B pozadím a zameraním na silnoprúd rozšíriť si obzory a vstúpiť do sveta obchodu.

Čo budete zastrešovať:

  • Marketingové a obchodné aktivity pre portfólio produktov Energy distribution
  • Podieľanie sa na tvorbe cenovej politiky a optimalizácii predajných cien na základe prieskumov
  • Spoluprácu s kolegami z marketingu na príprave obchodných akcií, katalógov a iných materiálov
  • Komunikáciu so zákazníkmi a obchodnými reprezentantmi
  • Poskytovanie informácii o nových produktoch spoločnosti

Čo môžete očakávať:

  • Úzke prepojenie s miestnym marketingovým a obchodným tímom i materskou spoločnosťou
  • Postupné orientovanie sa na obchodnú činnosť, ktorej bude pribúdať (na začiatku bude pomer marketing:sales 70/30)

Čo je v hre:
  • zaujímavá a motivujúca práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
  • moderné pracovné priestory
  • dovolenka nad rámec zákona a 2 sick days
  • kvartálne odmeny a 13. plat
  • príspevok na stravovanie
  • možnosť home office
  • ďalšie zamestnanecké výhody (životné a úrazové poistenie, dôchodkové sporenie príspevky zo sociálneho fondu)
  • online konzultáciu so psychológom

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Náš klient je medzinárodný priekopník v oblasti elektrických inštalácií a digitálnych systémov budov s portfóliom klientov v 90 krajinách sveta. Od roku 1996 úspešne rozširujú svoju značku aj na slovenskom trhu, kde ich riešenia zdobia jedni z najimpozantnejších budov Bratislavy (Skypark, Nivy Tower) ale aj iných častí našej krajiny (hotel Kempinski). Ako jedni z najinovatívnejších spoločností kladú dôraz na zelenú stopu, radia sa medzi ambasádorov ochrany životného prostredia a podporovateľov diverzity.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Čo ponúkate:
  • Vzdelanie v elektrotechnickom odbore
  • Skúsenosti s B2B v oblasti elektrotechniky, stavebníctva alebo príbuznom odbore
  • Znalosť anglického jazyka na úrovni pokročilý (komunikácia s vedením a zahraničnými partnermi)
  • Zručnosť pracovať s Excelom, Power Pointom a Wordom na úrovni pokročilý
  • Zmysel pre obchod a marketing
  • Pozitívny, proaktívny, systematický prístup k práci a zvereným úlohám
  • Samostatnosť a odolnosť voči stresu

Ste:
  • Tímový hráč, prirodzene zvedaví, komunikatívni, nekonfliktní, flexibilní a radi nadväzujete nové kontakty
  • Držiteľom/kou vodičského preukazu typu B

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt