Team Leader - Five Guys nově v Praze

Místo práce
Bratislava, Slovenská republika
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
36 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Připojte se k otevření první pobočky Five Guys v České republice přímo v její srdci, hlavním měste Praha!

Hledáme energického Team Leadera pro americkou restaurační síť Five Guys, která rozšiřuje své působení do České republiky. Role Team Leadera zde není jen o běžném vedení; představuje příležitost přispět k rozvoji značky, známé pro svou výjimečnou kvalitu a služby. Jako klíčový člen týmu expanze Five Guys budete mít jedinečnou šanci ovlivnit budoucnost firmy v ČR a zapsat se do historie gastronomie.

Vaše slovenština není překážkou, angličtina výhodou.

 Budete zodpovídat za:

  • Zajištění plynulého provozu restaurace a vynikajícího servisu pro maximální spokojenost zákazníků-
  • Rychlé a efektivní řešení případných stížností zákazníků *Udržování vysoké kvality nabídky jídel a nápojů
  • Vedení týmu pro hladký a efektivní chod restaurace každý den
  • Rozvoj dovedností a motivaci týmu k překonání očekávání- *Dodržování všech hygienických a bezpečnostních předpisů
  • Budování a udržování atraktivního obrazu restaurace, který přitahuje nové i stálé zákazníky

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Stálou pracovní pozici na dobu neurčitou v mezinárodně uznávané restaurační síti
  • Kvalifikační školení pro Váš profesní růst a rozvoj
  • Motivující finanční ohodnocení včetně výkonnostních bonusů
  • Příjemné pracovní prostředí v unikátním prostředí restaurace Five Guys

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Five Guys je předním hráčem v oblasti rychlého občerstvení, který se neustále snaží inovovat a zlepšovat své služby a produkty. S více než 1 500 pobočkami ve více než 20 zemích zaměstnává tisíce lidí po celém světě a je hrdý na svou firemní kulturu zaměřenou na tým a vysokou úroveň zákaznického servisu. Je známá svým důrazem na kvalitu a čerstvost ingrediencí, což ji řadí mezi oblíbené volby pro milovníky burgerů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • Zkušenosti s vedením týmu v restauračním prostředí, dokládající schopnost inspirovat a vést tým k vynikajícím výkonům
  • Přirozená schopnost poskytovat prvotřídní zákaznický servis
  • Rozsáhlé znalosti v oblasti jídla a nápojů, s uměním efektivně tyto informace sdílet a využívat ve prospěch zákazníků a týmu
  • Schopnost udržovat kvalitu služeb a spokojenosti zákazníků
  • Zkušenost s delegováním úkolů, dohledem nad postupem práce směrem k cílům a koučováním členů týmu
  • Angličtina velkou výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SYNERGIE Slovakia nabízí komplexní náborové služby včetně Executive Search, personálního lízingu, assessment center či outplacementu. Pro klienty SYNERGIE vyhledává širokou škálu zaměstnanců od absolventů či odborných specialistů přes střední až po vrcholový management.
Společnost je držitelem povolení na zprostředkování práce. (25908/2004 - OSS 129/2005. Platí pro SR.)

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců

Informace o náboru

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 4777438  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 36 000 Kč/měsíc