Key Account Manager pre oblasť medicínskej techniky

S&T Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Mlynské nivy 71, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Prezentácia a riadenie predaja produktov medicínskej techniky značky PHILIPS určených pre oblasť privátnych poskytovateľov zdravotnej starostlivosti s cieľom dosiahnuť plánované finančné ukazovatele.
• Skúsenosť s predajom medicínskej techniky v oblasti CT, MR, RTG, prípadne USG minimálne 3 roky.
• Vytváranie vzťahov so zákazníkmi z privátneho sektora, intenzívna starostlivosť o existujúcich zákazníkov z privátneho sektora, komunikácia a vyjednávanie, riadenie obchodných príležitosti.
• Spracovanie cenových ponúk a vyjednávanie so zákazníkmi o cene.
• Príprava a organizácia vzdelávacích podujatí pre lekárov.
• Komunikácia s výrobcom techniky, účasť na produktových školeniach.
• Práca s interným aj externým CRM systémom, pravidelný reporting prebiehajúcich obchodných príležitostí.
• Monitorovanie trhu a jeho rozvoj v danej oblasti, identifikácia nových produktov s potenciálom pre predaj v danej oblasti.
• Vykonávanie ďalších činností podľa pokynov priameho nadriadeného.

• Zaujímavá a individuálna práca v teréne.
• Motivujúce finančné ohodnotenie s priamou väzbou na výsledky práce.
• Služobný automobil, mobilný telefón a notebook s možnosťou použitia na súkromné účely.
• Možnosť profesionálneho rastu.
• Práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti.

Informácie o výberovom konaní

Požadovaná prax min. 3 roky na pozícii Account Manager.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Biomedicínska technika/lekárska elektronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Orientácia v prostredí diagnostických vyšetrovacích metód.
- Výborná znalosť v oblasti medicínskej prístrojovej techniky.
- Proaktívny prístup, vysoké pracovné nasadenie a tempo.
- Vynikajúce komunikačné, vyjednávacie a organizačné schopnosti.
- Obchodná orientácia a orientácia na cieľ.
- Reprezentatívne vystupovanie.
- Samostatnosť a schopnosť flexibilne reagovať na nové výzvy.
- Zodpovednosť a lojalita.

S&T Slovakia is an affiliate of multinational company S&T AG (www.snt.at), headquartered in Linz, which has a presence in 20 countries. S&T Slovakia focuses primarily on the areas of IT and business consulting, implementation and support of SAP solutions and deployment tools for Business Intelligence. The company provides all kinds of services from procurement to the planning and realization of complex network, storage and security solutions, and solutions for virtual data center operations, as well as services in the field of Cloud Computing. More information: www.snt.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

S&T Slovakia s.r.o.
Mlynské nivy 71
821 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Dagmar Birošová
E-mail: poslať životopis
ID: 3156497   Dátum zverejnenia: 10.8.2017