Asistent projektového managera

S - Partners s.r.o.

Miesto práce
Vysoká 14, Bratislava, okres Pezinok, okres Senec
Termín nástupu
01.02.2015
Mzdové podmienky (brutto)
informácie o platových podmienkach na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu developérsku spoločnosť hľadáme kolegu/kolegyňu na pracovnú pozíciu - Asistent projektového managera, kde bude Vašou náplňou práce:

• spolupráca pri plánovani jednotlivých fáz projektu
• organizačné zabezpečenie procesov a koordinácia podľa schválených harmonogramov
• pravidelný reporting vedeniu spoločnosti o reálnom stave projektu
• komunikácia s partnerskými spoločnosťami ( úrady, štátne organizácie, kataster nehnuteľností...)
• zodpovednosť za dodržanie stanoveného harmonogramu
• riadenie projektu v sebe zahŕňa aj nasledovné oblasti :
- zabezpečenie povolení súvisiacich so stavebnou činnosťou a kolaudáciou
- výber stavebnej spoločnosti , kontrola fakturácie , manažovanie technického dozoru investora
- udržiavanie vzťahov s klientmi a riešenie prípadných zmien , či odovzdávanie priestoru
- riadenie predaja , PR aktivít, reklamy a marketingu
• koordinácia tímu ( od tejto pozície sa preto očakáva aj koordinácia tímu : účtovník, predajca, technický dozor, inžiniering, architekt, právnik...)

Služobné auto, služobný telefón, stravné lístky,

V prípade záujmu posielať životopisy na uvedenú mailovú adresu, vybraní uchádzači budú informovaní o termíne konania osobného pohovoru mailom, telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Spoľahlivosť, samostatnosť, príjemné vystupovanie, flexibilita, prax v oblasti stavebníctva, veľmi dobré komunikačné schopnosti, maďarský jazyk vítaný

Prenájom nehnuteľností, správa budov.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 1940036  Dátum zverejnenia: 7.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: informácie o platových podmienkach na pohovore