Módna značka s.Oliver hladá kandidáta na pozíciu Visual merchandiser

s.Oliver Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihned

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi pracujete v tíme a zaujíma Vás móda? Dokážete profesionálne presadiť trendové módne myšlienky v prezentácii tovaru v našich obchodoch? Ste u nás vítaný. Tešte sa z prvotriednych perspektív vo svete, ktorý je plný možností do budúcnosti.

Základné povinnosti:
Kontrola realizácií na obchodoch a vo výkladoch
Školenie Vizual merchandisingu - príprava podkladov, manuálov, realizácia
Sledovanie konkurencie
Úzka spolupráca s produktovým a marketingovým oddelením
Budovanie pozitívneho imidžu značky
Vhoná aj pre vysokoškolských študentov popri štúdiu.

Prácu pre poprednú európsku spoločnosť na trhu s módou.
Každodenný kontakt s najnovšími fashion trendami.
Zaškolenie, profesionálny a priateľský kolektív.
Zaujímavý plat a možnosť Vášho kariérneho rastu.
Jasný a prehľadný systém zamestnaneckých odmien.
Zamestnanecké zľavy na oblečenie.
Príspevky na stravu.

Informácie o výberovom konaní

Tešíme sa na Váš životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Orientácia v módnych trendoch, cit pre prezentáciu tovaru.
Predchádzajúca prax v obore minimalne 2 roky.
Ochotu pracovať naplno a učiť sa novým veciam.
Časovú flexibilitu.
Schopnosť samostatného uvažovania.
Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka je výhodou.

Našim krédom je „Skutočná móda pre skutočných ľudí“. s.Oliver je popredná európska fashion spoločnosť na trhu s módou a oblečením.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

S. Oliver Slovakia, s.r.o.
SC Aupark, Einsteinova 18
851 02 Bratislava
ID: 2287637   Dátum zverejnenia: 26.10.2016