Vodič odťahovej služby

S.O.S. TEAM NITRA s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
01.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nakladanie, vykladanie, vyprosťovanie a prevoz vozidiel. Udržiavanie poriadku vo firemných priestoroch a vozidlách.

25 % zľava na autodiely

Ak sa chcete stať členom nášho SOSTEAMu Nitra, tak nám pošlite životopis na email info@sosteam.sk a my Vás budeme kontaktovať. Práca je zaujímavá, nie je stereotypná, najviac je vhodná pre mladších kamionistov, ktorí by už chceli zostať doma. Viac info na pohovore, alebo emailom. Prosím volajte len v nevyhnutných prípadoch. Termín nástupu možný ihneď. Prax v odťahovaní nie je nutná nakoľko budete zaškolený. Prax vo vedení vozidiel skupín B a C je povinná (E výhodou). Tiež oceníme záujem a aspoň základné vedomosti o automobiloch.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

Držitelia vodičských preukaz iba na skupinu B prosím neposielajte životopisy.
Podmienkou prijatia je vodičský preukaz skupiny C so všetkými náležitosťami (karta vodiča, KKV, psychotesty, zdravotná spôsobilosť), skupina E navyše je výhodou.

www.sosteam.sk ; https://www.facebook.com/SosTeamNitra

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

S.O.S TEAM Nitra, s. r. o.
350
95108 Golianovo
ID: 1504737   Dátum zverejnenia: 25.10.2016