Graphic designer

S.O.S. - DEKORACE, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Navrhovaní velkoplošných vánočních a sezónních dekorací, interiérových dekorací, 3D objektů
  • Denní práce s Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign
  • Kresba, skicování: pohádkové postavy, stylizované kresby, prostorová kresba
  • Příprava propagačních materiálů: katalogy, prezentace, tvorba vizuálů, kompletní příprava tiskových materiálů

+ vedlejší činnost dle individuálních schopností uchazeče:

  • Práce v 3D/4D programech (Cinema 4D, SketchUp)
  • Fotografie a video (pořizování, úprava, zpracování), zahraniční služební cesty (focení realizací)
  • Tvorba krátkých animací, filmů, spotů

Co Vám nesmí chybět?

  • Vzdělání v uměleckým oboru (Průmyslový Design, Grafika, Architektura apod.)
  • Vysoká úroveň ruční a technické kresby – velký důraz kladen na kresbu dětských, komiksových a pohádkových motivů, prostorové vidění perspektivy, rozměrů, stínů a světla
  • Výborná znalost programu Adobe Photoshop
  • Uživatelská znalost programů Adobe Illustrator, Adobe InDesign
  • Zkušenosti s předtiskovou přípravou
  • Rozvinuté estetické cítění, odvaha ve tvorbě nových projektů, otevřenost novým technologiím
  • Kreativita, hravost, motivace, chuť do práce
  • Výhodou je znalost programů: Rhinoceros/Cinema 4D; FreeForm/ZBrush, CAD 3D (AutoCad); Adobe Flash/After Effects; znalost práce s 3D tiskárnou a 3D scannerem
  • Velkou výhodou je vysoká úroveň fotografické tvorby (fotografie prostoru, světelné dekorace, postprodukce)
  • Výhodou je znalost AJ anebo dalšího světového jazyka na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • Práci v zajímavém a kreativním oboru
  • Prostor pro seberealizaci
  • Stabilní zaměstnaní a možnost zahraničních služebních cest
  • Aktivní účast v projektově - realizačním procesu
  • Termín nástupu: leden 2017

Napište nám něco o sobě. Své životopisy s fotografií, průvodní dopis, reference a portfolio zasílejte na uvedený email. Omlouváme se, ale na emaily bez portfolia nebudeme reagovat. Těšíme se na Vás!

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2776092  Dátum zverejnenia: 20.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.