Ředitel závodu

s. n. o. p. cz, a.s.

Bratislavský kraj, Trenčianský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme:

  • SŠ/ VŠ vzdělání technického směru (strojní, elektro aj.), praxi v oboru 3-5 let
  • Pokročilou znalost FJ nebo AJ, řidičský průkaz sk. B
  • Znalost MS Office, informačního systému SAP
  • Znalost řízení lidských zdrojů a zákoníku práce, logistických toků, znalosti moderních metod řízení výroby, specifikací zákazníků, systému kvality a ekologie v rozsahu norem ISO TS 16 949, ISO 14 001, OHSAS 18 001
  • Vyjednávací a organizační dovednosti, samostatnost, komunikativnost, přizpůsobivost, vytrvalost, cílevědomost, důslednost

Náplň práce:

  • Sestavování operativních plánů výroby, řízení výrobních procesů
  • Zodpovědnost za plnění plánů, jejich kontrola dle požadavků zákazníků
  • Sestavování návrhu plánu investic
  • Sestavování plánu náboru zaměstnanců a profesního růstu zaměstnanců
  • Spolupráce s výkonným ředitelem společnosti na řešení využití a rozvoje materiálně technické základny
  • Zavádění nových výrobních prostředků, podílení se na modernizaci výroby a navrhování zlepšovacích námětů na organizaci výroby, optimalizaci výrobních a logistických toků, zavádění metod lean manufacturing
  • Odpovědnost za kvalitu vyráběných výrobků
  • Odpovědnost za dodržování BOZP, 5S, odpovědnost za stav strojů a nástrojů

Nabízíme:

  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Možnost podílet se na budování nového závodu a být součástí mezinárodního týmu

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
ID: 2842136  Dátum zverejnenia: 6.12.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.