Regionálny obchodný zástupca

S-Line Systems, s.r.o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
2 000 EUR/mesiacŠikovný človek zarobí aj 2000 - 6000 eur mesačne. Je to práca platená na základe výkonu pre ambicióznu, dravú, kreatívnu, komunikatívnu a technicky mysliaciu osobu, ktorej ľudia, práca a obchod dodávajú energiu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme dynamicky rastúca, stabilná slovenská rodinná firma so sídlom v Žiline, špecializujúca sa na rýchlu a spoľahlivú dodávku, návrh, montáž a servis vykurovacích a chladiacich systémov už viac ako 13 rokov. Naša vášeň pre technológie a energetické riešenia nás viedla k úspešnému zvládnutiu rôznych projektov v rodinných domoch, administratívnych budovách, halách, hoteloch, penziónoch, školách, škôlkach, nemocniciach, úradoch, kultúrnych domoch a športových zariadeniach po celej Slovenskej republike. Zameriavame sa predovšetkým na projekty do 450 m2, máme radi aj väčšie výzvy.

Hľadáme regionálného obchodného zástupcu, superhrdinu alebo superhrdinku, ktorý/ktorá má v sebe vnútorný oheň po víťazstve, schopnosť čoho sa dotkne tak to premení na zlato, prevezme kormidlo našej obchodnej lode vo svojom regióne a zabezpečí, že naše produkty a služby sa dostanú do rúk tých, ktorí ich najviac potrebujú.

Ak hľadáš slušne platenú prácu so slobodou v rozhodovaní v blízkosti domova, kde môžeš denne stretávať nových a zaujímavých ľudí, si z niektorého z týchto regiónov: Bratislavský, Trnavský, Nitrianský, Žilinský, Banskobystrický, Prešovský alebo Košický kraj, toto je práca pre Teba.

Máš skúsenosti v oblasti predaja v stavebníctve?
Máš skúsenosti s rozvojom a plnením obchodných stratégií a cieľov?
Máš schopnosť viesť a motivovať ľudi okolo seba?
Máš vynikajúce komunikačné a vyjednávacie schopnosti?
Si schopný/schopná pracovať v tíme aj samostatne?
Si pripravený/pripravená prevziať kontrolu nad obchodom aj za extrémnych podmienok?

Cítiš sa byť tou správnou osobou pre túto príležitosť a priviesť tvoj región k obchodným výšinám?

Tvojou výhradnou úlohou bude šíriť závan nášho úspechu a vybudovať silné obchodné väzby, aby sme vždy zostali na vrchole v tomto teplom a chladnom svete!

Mal/Mala by si mať rád/a ľudí, rozumieť im, správne s nimi komunikovať a vedieť efektívne riadiť obchod. Ako regionálny obchodný zástupca by si mal/mala vedieť dohodnúť obchodné stretnutie a viesť obchodný rozhovor o potrebách zákazníka. Pripraviť ponuku a získať obchod, koordinovať prípravu, realizáciu a servis.

Ak chceš pomáhať a máš odvahu vstúpiť do obchodnej arény vykurovania a chladenia, pošli nám svoj obchodný životopis na adresu [email protected]

Kariérny rozvoj:
Pokiaľ túto prácu vieš robiť, máš možnosť okamžite prebrať zodpovednosť ako obchodný riaditeľ. Máš možnosť kariérne rásť a napĺňať svoje talenty.

Zaškolenie na produkty:
Komplexné zaškolenie, ktoré ti pomôže stať sa odborníkom na produkty.

Osobné zaškolenie v teréne:
Spolu s Majiteľom sa vyberieš do terénu kde získaš prax a cenné skúsenosti.

Odborno-technické vzdelávanie:
Prístup k odbornému a technickému vzdelávaniu, aby si bol(a) vždy krok vpred.

Odmeňovanie za výkon:
Tvrdá práca a záväzok sa odrážajú na tvojom finančnom úspechu.
Tvoj výkon spravodlivo odmeníme.

Inovatívne produkty:
Budeš na trh úvádzať nové patentované produkty S-Line Systems®

Cestovanie:
Budeme ťa podporovať v cestovaní za spoznávaním nových ľudí a budovaním obchodných vzťahov po celej krajine a zahraniči.

Marketingová podpora:
Sme tu, aby sme ti pomohli získať pozornosť zákazníkov.

Pošli svoje CV a poriadný motivačný list s dôvodom, prečo si sa rozhodol/a reagovať na náš inzerát na [email protected]. Príď sa na nás pozrieť, máme dobrý kolektív, tešíme sa na každé dobré srdce, čo chce pomáhať :) Ozývame sa uchádzačom, ktorí nám pošlú svoje CV a poriadny motivačný list :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, TZB (technické zabezpečenie budov), Strojníctvo, Elektrotechnika, Obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodný zátupca, Obchodný manažér v oblasti stavebníctvo

Vlastný automobil
Živnostenský list
Obchodný duch
Technické myslenie
Komunikatívnosť
Víťazný duch

Sme slovenská rodinná firma poskytujúca komplexné služby a produkty v oblasti chladenia a kúrenia v rámci celého Slovenska. Špecializujeme sa na rýchlu a spoľahlivú výrobu, návrh, predaj a montáž i servis vykurovacích i chladiacich systémov.

Naša spoločnosť funguje stabilne už viac ako 13 rokov. Vpred nás poháňa vášeň pre technické a energetické riešenia, ktoré zákazníkom šetria čas a náklady na bývanie.

„NÁŠ PRODUKT JE RÝCHLO A SPRÁVNE VYROBENÝ, DODANÝ, NAMONTOVANÝ, SERVISOVANÝ A FUNGUJE BEZ ZÁVAD“​

www.slinesystems.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4777986  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac