Reagujte bez životopisu

Kuchár/Kuchárka v Route 66 v Lipt.Mikuláši

S.K. - Liptov, s.r.o.

Miesto práce
Belopotockého 4, Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 700 EUR/mesiacPri 200 hodinách 1400€ v čistom - nástupný plat, pri spokojnosti po 3 mesiacoch radi zdvihneme podľa požiadavky. Po letnej aj po zimnej sezóne mimoriadna finančná odmena.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločne s kolegami v kuchyni príprava jedál z jedálneho lístka. Práca je rozdelená medzi 3 samostatných kuchárov, počas obedového menu 2 ďaľší kolegovia. Netreba sa báť našej kapacity, hneď po otvorení sa síce reštaurácia naplní, ale potom príde 4h útlm a priestor na prípravu na večer. Sme stabilná spoločnosť, naša reštaurácia je na trhu už 21 rokov. Vieme zaručiť prácu na stálo, nie len na sezónu. V kuchyni je team kuchárov, ktorí si vzájomne pomáhajú.​

​- zamestnanecký obed alebo večera za 1€
​- príspevok na zamestnaneckú obuv a oblečenie
​- zamestnanecká zľava v reštaurácii, v gameroome a na donášku
​- fitnes centrum za 1€
​- zamestnanecké parkovanie v centre mesta
​- skvelý mladý a skúsený kolektív, veselá pracovná atmosféra
​- celosezónne zamestnanie, stabilita
​- po zimnej a letnej sezóne vždy mimoriadna finančná odmena​

Sme stabilná spoločnosť, naša reštaurácia je na trhu už 21 rokov. Vieme zaručiť prácu na stálo, nie len na sezónu. V kuchyni je team kuchárov, ktorí si vzájomne pomáhajú.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Prax na pozícii/v oblasti

6 mesiacov

​Fyzická zdatnosť, teamový hráč, zodpovednosť, dochvíľnosť, spoľahlivosť.​

Reštaurácia ROUTE66 je jedna z najväčších reštaurácií v Liptovskom Mikuláši s dlhoročnou tradíciou. Každý pracovný deň ponúkame denné a týždenné menu. Ako jediný podnik na Liptove čapujeme nepasterizovaný Pilsner Urquell priamo z pivných tankov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Patrik Pelach
Tel.: +421908598134
E-mail: poslať životopis
ID: 4724056  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac