Lekár (Vhodné aj pre absolventa)

S-EXCEL NOVA s.r.o.

Miesto práce
Rádiová 41, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiacnástupný plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ambulantná starostlivosť o pacienta, odber anamnézy, stanovenie diagnózy a terapeutického plánu.Práca pod dohľadom starších kolegov so skúsenosťami s problematikou viac ako 25 rokov.

Slovenská a zahraničná klientela, Možnosť účasti na zahraničných školeniach, Práca s najnovšími poznatkami v odbore, Možnosť participácie na výskume, Možnosť predatestačnej prípravy v rôznych oboroch v spolupráci s UNB a SZU, Možnosť dlhodobej stáže v Nemecku, Práca pod dohľadom starších kolegov so skúsenosťami s problematikou viac ako 25 rokov.

Informácie o výberovom konaní

Termín nástupu možný aj ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všeobecné lekárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
OpenOffice.org Writer - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie, Komunikatívnosť, Spoľahlivosť, Ochota učiť sa novým veciam

Špecializovaná denná klinika s klientelou z celej Európy a aj Slovenska.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2882389  Dátum zverejnenia: 22.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac