Autoumývač/ka

Š - AUTOSERVIS Vranov, s.r.o.

Miesto práce
Vranov nad Topľou
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
866 EUR/mesiacMzda na uvedenej pozícií je závislá od výšky výkonov na autoumývarni

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • umývanie osobných motorových vozidiel
  • čistenie interiéru automobilov
  • obsluha automatickej umývačky automobilov

Informácie o výberovom konaní

- práca je vhodná ako pre muža, tak aj pre ženu,
- prácu môže vykonávať aj zamestnanec s ŤZP, ktorý ma
primeraný zdravotný stav na takúto prácu,
- uprednostňujeme prácu na riadny pracovný pomer, ale
nebránime sa ani inej forme spolupráce, ak by táto viac
vyhovovala uchádzačovi

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Stabilná spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom, opravou a údržbou motorových vozidiel značiek ŠKODA, SEAT a VW.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4799948  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 866 EUR/mesiac