PLC programátor pre zahraničie - objektové programovanie

S-Automation, s. r. o.

Nemecko, Trenčiansky kraj, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Programovanie riadiacich systémov PLC (hlavne objektové programovanie, c#), uvádzanie automatizovaných jednoúčelových liniek do prevádzky (Beckhoff TwinCAT3 alebo Allen Bradley – Studio 5000 príp. SIMATIC TIA portal ) a tvorba ich vizualizácií (VisiWin, WinCC), SCADA a pod. 90% práca v zahraničí (Nemecko, Ázia, USA) 10% na SK. Časom čiastočne aj práca z domu.

Ponúkame možnosť oboznámiť sa so špičkovými technológiami, perspektívne zamestnanie v kolektíve odborníkov v oblasti automatizácie, možnosť cestovania, nadštandardné ohodnotenie, zabezpečenie vysokého životného komfortu zamestnanca a jeho progresívny rast v závislosti od dosiahnutých výsledkov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, strojárske, automatizácia, mechatronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Expert
SIMATIC STEP 7 - Pokročilý
C# - Pokročilý
Visual Basic - Pokročilý
Visual Basic .NET - Pokročilý
Java - Pokročilý
Microsoft SQL Server - Pokročilý
MySQL - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

VŠ Elektrotechnická, Informatika, Automatizácia. Skúsenosti z automatizácie a programovaním riadiacich systémov PLC (objektové programovanie). Schopnosť orientácie v elektrotechnickej dokumentácii, praktické skúsenosti v oblasti elektrotechniky. Elektrotechnická spôsobilosť min. §21. Zodpovedný prístup k práci, samostatnosť, odolnosť voči stresu,vysoká flexibilita, príjemné vystupovanie, ochota cestovať na dlhšie pracovné cesty. Prax v podobnej sfére výhodou.

Spoločnosť ponúkajúca inžinierske služby pri vývoji jednoúčelových priemyselných zariadení v oblasti pokročilej automatizácie výroby a ich následným uvádzaním do prevádzky. Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti robotiky, riadiacich systémov PLC, laserových technológií, ultrazvukového zvárania, naprašovania a pod. Rozširujeme náš tím aj o nových kolegov v PLC programovaní.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2075396  Dátum zverejnenia: 17.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac