Programátor robotov

S-Automation, s. r. o.

Miesto práce
Čína, Šanghaj, Bratislava, Rakúsko, Zahraničie - ostatné
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou s ohľadom na dosiahnutú prax

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Programovanie robotov (KUKA, FANUC, ABB...), tvorba logiky robotickej linky, kontrola, nastavenie a oživenie robotov, programovanie a optimalizácia dráh robota, integrovanie kamerových systémov, servis robotiky.

Ponúkame možnosť oboznámiť sa so špičkovými technológiami, perspektívne zamestnanie v mladom, dynamickom kolektíve, motivujúce nadštandardné finančné ohodnotenie, možnosť cestovania.

Spoločnosť zaoberajúca sa vývojom jednoúčelových priemyselných zariadení v oblasti pokročilej automatizácie výroby a ich následným uvádzaním do prevádzky. Mame dlhodobé skúsenosti v oblasti robotiky, riadiacich systémov PLC, laserových technológií, ultrazvukového zvárania a pod. Svoje pôsobenie rozširujeme aj do iných oblastí priemyslu programovaním priemyselných robotov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Expert
SIMATIC STEP 7 - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

VŠ Elektrotechnická. Skúsenosti z automatizácie a programovaním robotov KUKA, FANUC, ABB sú vítané. Schopnosť orientácie v elektrotechnickej dokumentácii, praktické skúsenosti v oblasti elektrotechniky. Zodpovedný prístup k práci, samostatnosť, odolnosť voči stresu, flexibilita, ochota cestovať.

Spoločnosť ponúkajúca inžinierske služby pri vývoji jednoúčelových priemyselných zariadení v oblasti pokročilej automatizácie výroby a ich následným uvádzaním do prevádzky. Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti robotiky, riadiacich systémov PLC, laserových technológií, ultrazvukového zvárania, naprašovania a pod. Rozširujeme náš tím aj o nových kolegov v PLC programovaní.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2067654  Dátum zverejnenia: 31.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou s ohľadom na dosiahnutú prax