Špecialista klientskeho centra

s Autoleasing SK, s. r. o.

Miesto práce
Tomášikova 48, Bratislava
Termín nástupu
15.06.2015
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

hlavnou pracovnou náplňou je kompletizácia doručenej zmluvnej dokumentácie v v súlade s platnými štandardami a normami spoločnosti
* tvorba podkladov pre preplatenie obchodných prípadov
* digitalizácia zmluvnej dokumentácie
* práca s dokumentmi a spracovávanie dát v interných a externých systémoch
* osobná zodpovednosť za spracovanie a konečnú formu, obsah a správnosť doručených dokumentov a súvisiacich dát
* reporting súvisiaci s vykonávanými činnosťami
* samostatná, prevažne rutinná práca vyžadujúca si veľmi dôsledný a zodpovedný prístup

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

* SŠ vzdelanie (ekonomické zameranie výhodou)
* prax v oblasti leasingovej či bankovej spoločnosti vítaná
* pokročilá znalosť práce s PC (MS OFFICE, Outlook, Word, Excel) * dôraz na dôslednosť a spoľahlivosť
* flexibilita
* schopnosť pracovať pod tlakom

Sme špecializovanou leasingovou spoločnosťou a členom silnej stredoeurópskej Finančnej skupiny Erste Bank Group.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2127832  Dátum zverejnenia: 12.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 900 EUR/mesiac