Logo RZP, a.s.

Odborný asistent/koordinátor

RZP, a.s.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 EUR/mesiacpohyblivá zložka mzdy do 350,-EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinácia sústavného vzdelávania zdravotníckych pracovníkov v neodkladnej zdravotnej starostlivosti.

Príprava materiálneho-technického vybavenia vzdelávacích aktivít, administratívna podpora pre lektorský tím.

Plánovanie a koordinácia klinickej praxe študentov odboru Urgentná zdravotná starostlivosť.

Koordinácia pri zabezpečení asistenčnej služby, príprava personálneho a mat-tech. vybavenia.

Práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami.

Príjemné pracovné prostredie.

Príspevok na stravné lístky nad rámec zákona​

Zaujímavá a rôznorodá oblasť úloh.

Bezplatný systém interného vzdelávania zdravotníckych pracovníkov.

Možnosť nastavenia pracovnej doby.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobný pracovný pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

urgentná zdravotná starostlivosť, ošetrovateľstvo so špecializáciou Urgentná zdravotná starostlivosť/Anestéziológia a intenzívna starostlivosť

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v záchrannej zdravotnej službe/OAIM výhodou

Organizačné a komunikačné schopnosti.
Príjemné vystupovanie.
Proaktívny prístup k práci.
Zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť, dôslednosť.

RZP, a.s. sa venuje vzdelávaniu v problematike poskytovania prvej pomoci. Prevádzkuje záchrannú zdravotnú službu, dopravnú zdravotnú službu a poskytuje zdravotnú starostlivosť v ambulantnej pohotovostnej službe pre dospelých.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Eva Slivoňová
Tel.: +421326588155
E-mail: poslať životopis
ID: 4835398  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac