Skladník, expedícia, tester elektroniky

RYS, Grečko Peter

Miesto práce
Martinčekova 3, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Testovanie funkčnosti výrobkov, kompletizácia výrobkov,
príjem reklamácií,
technická podpora zákazníkom, podpora predaja,
príjem a vybavovanie objednávok, balenie tovaru, expedícia,
vykladanie došlého tovaru, práca v sklade,
starostlivosť o poriadok a čistotu na zverenom pracovisku.

Trinásty plat,
mesačný príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia,
ročný príspevok zo sociálneho fondu,
v piatok pracovná doba do 14.30, technický deň vyhradený na školenia a technickú podporu,
pracovná zmluva na dobu neurčitú,
stabilné postavenie firmy na trhu.

Svoj životopis zasielajte e-mailom na [email protected], v predmete e-mailu uveďte názov pracovnej pozície.
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať a pozývať na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Office - Základy
Pokladňa - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozícia je vhodná pre uchádzača s praxou, dôležitá je precíznosť a chuť rozvíjať sa!
Vítame aj skúsenosti v skladovom hospodárstve (FIFO, inventúra), práca s pokladňou, aktívny prístup k zadaným úlohám, dôslednosť, ochotu učiť sa nové veci a zodpovednosť.

Firma RYS bola založená v roku 1989. Jej poslaním je zlepšovať život obyvateľov v panelových domoch a ich okolí. Zaoberá sa najmä predajom a vývojom prístupových a dorozumievacích systémov. Pôsobí zároveň ako obchodný zástupca Tesla Stropkov, a.s. Firma je priekopníkom vo vývoji prístupových systémov pre panelové domy. V minulosti populárne dotykové elektronické kľúče (DEK) v súčasnosti nahrádza pokročilými bezkontaktnými technológiami (DESFIRE, MIFARE). Okrem zabezpečovania panelových domov sa venuje aj uzamykaniu kontajnerových stojísk. Viac informácií nájdete na stránke www.rys.sk.
Firma RYS je zároveň autorom projektu Bezpečné bývanie RYS (www.bezpecnebyvanie.sk), ktorý sa snaží presadzovať technické aj organizačné zásady pre bezpečné bývanie v panelových domov a spokojné susedské spolunažívanie.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3996595  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac