Obsluhujúci personál do winebaru U Kemov a Plzenskej Reštaurácie v Banskej Bystrici

RYO, s.r.o.

Miesto práce
Námestie SNP 20, Banská Bystrica, Banskobystrický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
07.05.2016
800 - 1200 EUR/mesiac, Plat sa odvíja od ponúkaných schopností a zručností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha hostí, branie objednávok, odporúčanie predom dohodnutých produktov, sanita odbytového strediska, príprava kávy, servis vína.

máš už prax práce čašníka alebo si absolvent hotelovej školy? Hľadáš prácu na leto alebo aj na trvalo? Chceš pracovať v stabilnom a príjemnom kolektíve rodinnej firmy? Chceš stretnúť zaujímavých ľudí? Join our Team... :-)

Pracovná pozícia je voľná ihneď, na osobnom pohovore sa dohodneme na skúšobnom dni

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Čašník, Someliér, výčapný

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, odolnosť voči stresu, základy aspoň jedného svetového jazyku, chuť učiť sa nové veci. Znalosť základných produktov gastornómie.

Sme spoločnosť pôsobiaca viac ako 25 rokov v gastronómii a službách. Naše heslo je spokojný zamestnanec = spokojný zákazník. Preto na prvom mieste je u nás kvalita pracovného prostredia. V rámci Banskej Bystrice prevádzkujeme viacero zariadení, preto aj v prípade, že ste sa v tejto pracovnej pozícii nenašli, neváhajte nás kontaktovať.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1903979  Dátum zverejnenia: 2.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1200 EUR/mesiac, Plat sa odvíja od ponúkaných schopností a zručností.