Vodič MKD s mraziarenským návesom

Rýchly, s.r.o.

Bratislava, Nemecko, Francúzsko, Belgicko, Holandsko, Luxembursko
Termín nástupu
Dohodou
600 - 700 EUR/mesiac, základný plat 600 Eur + diéty, vreckové, bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vodič MKD - turnusová práca 4-6 týždňov, jazda iba v jednotke, mraziarenský náves

Základná mzda je na prvý rok pracovného pomeru 600 eur, po 1. roku je to 650 Eur a po 3. rokoch PP je to 700 Eur.
Osobný pohovor sa v prípade záujmu uskutoční v sídle spoločnosti, v Bratislave - možnosť preplatenia cestovných nákladov po predložení cestovného dokladu verejnej dopravy, prípadne vo vopred dohodnutom termíne v Košiciach.
Potrebný čistý register trestov, nutná karta vodiča a KKV, platné psychotesty a lekárska prehliadka, flexibilita, dobrý zdravotný stav a profesionálny prístup, zodpovednosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

1

čistý register trestov, dochvíľnosť, komunikácia, samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita

Dopravná spoločnosť zaoberajúca sa prepravou hlbokomrazeného, mrazeného a chladeného tovaru na území FR, BE, DE, NL.
Viac informácii o našej spoločnosti nájdete na:
www.rychly.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2529644  Dátum zverejnenia: 7.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 700 EUR/mesiac, základný plat 600 Eur + diéty, vreckové, bonus