Žehliarka do čistiarne šatstva

Rýchločistiareň Bratislava, s. r. o.

Miesto práce
Cyprichova 8, 831 54 Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej čistiarne hľadáme žehliarku. Hlavnou pracovnou náplňou bude žehlenie šatstva a odevov. Vedľajšou žehlenie hotelovej a reštauračnej bielizne vrátane obsluhovania zákazníkov čistiarne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Krajčírka

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy

Hľadáme žehliarku, ktorá má skúsenosti v danej oblasti a to hlavne so žehlením.

Naša spoločnosť úspešne pôsobí v Bratislave už viac ako 25 rokov.
Svoju činnosť sme začali v roku 1991 otvorením prevádzky v mestskej časti Rača, kde máme aj dnes našu čistiareň. Na začiatku bolo hlavným cieľom poskytovanie služieb chemického čistenia a žehlenia šatstva pre širokú verejnosť. Na základe požiadaviek našich klientov sme časom rozšírili poskytovanie služieb aj o pranie a žehlenie kuchynskej, reštauračnej a hotelovej bielizne. V súčasnosti naše služby využívajú občania, podnikatelia ako aj rôzne štátne inštitúcie a výrobné podniky.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Topoľčianska, 12
85105 Bratislava
ID: 1506984   Dátum zverejnenia: 16.9.2016