PHP programátor pre FinTech

Rýchlepoistenie s. r. o.

Miesto práce
Bosákova 7, Bratislava
Termín nástupu
01.07.2017, možný skorší, i neskorší nástup podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme programátora, ktorý má skúsenosti s programovaním v PHP a pracoval na malých, alebo väčších projektoch a má chuť sa vzdelávať a posúvať svoje schopnosti výrazne vpred.

Nový člen tímu bude spolu s nami pracovať na rozsiahlom systéme, kvôli čomu vyžadujeme debuggovacie schopnosti a schopnosť orientácie sa v zdrojovom kóde a dohľadávania v rámci projektu. Práca bude spočívať v dorábaní nových funkcionalít ako aj spravovania a optimalizácie starých funkcionalít zabehnutého systému. Vieme ponúknuť možnosť doškolenia v  potrebných oblastiach od senior programátora.

Kto sme?
Sme najväčším internetovým porovnávačom poistenia v Slovenskej republike. Naši klienti si na našom webe porovnávajú ceny poistenia a nakupujú finančné produkty on-line. Svoje popredné postavenie odvodzujeme od nášho dôrazu na kvalitu technologických riešení - IT je pre nás prioritou.

Náplň práce
Programovanie v PHP a všetko, s tým súvisiace:
-vývoj web portálových a intranetových riešení
-technické analýzy
-optimalizácia procesov
-neustále vzdelávanie sa.

-zaujímavé platové ohodnotenie
-flexibilný pracovný čas
-gastrolísky hradené bez doplatku zamestnanca v plnej výške a to aj za dni neprítomnosti
-práca na trvalý pracovný pomer
-práca v mladom a priateľskom kolektíve
-pravidelné firmou organizované teambuildingové aktivity a rôzne iné akcie
-zázemie stabilnej spoločnosti patriacej medzi lídrov v segmente on-line predaja poistenia

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
PHP - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
XML - Pokročilý

Znalosť OOP, skúsenosti s WSDL, SOAP, REST API.
Znalosť CURL je výhodou.
Samostatnosť a analytické myslenie.
Práca s GIT.

Spoločnosť Rýchlepoistenie s.r.o. je člen skupiny NetBrokers Holding, ktorá sa špecializuje sa na porovnanie a predaj poistania online. Je najväčším a najvýznamnejším poskytovateľom online poistenia na Slovensku a v Českej republike.

Na Slovensku skupina NetBrokers Holding prevádzkuje portál Rýchlepoistenie.sk, ktorý na trhu on-line poistenia pôsobí od januára 2009 a portál Superpoistenie.sk, ktorý pôsobí od roku 2007.
ID: 3053081  Dátum zverejnenia: 2.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou