Telefonický konzultant pre produkty autopoistenia

Rýchlepoistenie s. r. o.

Miesto práce
Kremnická 26, Bratislava
Termín nástupu
01.06.2017
Nadštandardné platové podmienky:fixný plat + motivačné provízne ohodnotenie až do 1200 € mesačne!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného kolegu, ktorý rád telefonuje, chce pracovať pre technologického lídra v oblasti on-line poistenia a ktorého pracovnou náplňou bude:
- kontaktovať našich zákazníkov, ktorí prejavili záujem uzavrieť poistenie automobilu - PZP, alebo havarijné poistenie
- prijímať predajné hovory od zákazníkov

Sme najväčším internetovým porovnávačom poistenia v Slovenskej republike. Naši klienti si na našom webe porovnávajú ceny poistenia a my in následne poradíme, ktorá z ponúk je pre nich najoptimálnejšia.

Nie sme call-centrom pre studené kontakty, nepredávame bambusové ponožky a ani neponúkame klientom "investičné poradenstvo" po telefóne. Vašou prácou bude poctivo poradiť tým klientom, ktorí sami prejavia záujem o naše služby.

Vašou každodennou prácou bude
-Telefonická komunikácia s klientmi, ktorí pred tým prejavili záujem o naše služby
-Analýza potrieb zákazníka a poskytovanie produktových informácií
-Odporučenie vhodných produktov autopoistenia, cenové ponuky, uzatváranie poistných zmlúv
-Administratíva spojená so zrealizovanými hovormi

- práca na trvalý pracovný pomer
- fixná brutto mzda 600 € + provízie za dojednaný obchod do výšky 600 €
- podpora spoločnosti (obchodné a produktové školenia, koučing) pre spoločný úspech
- práca v mladom kolektíve
- flexibilný pracovný čas
- pravidelné firmou organizované teambuildingové aktivity a rôzne iné akcie
- zázemie stabilnej spoločnosti patriacej medzi lídrov v segmente on-line predaja poistenia
- gastrolísky hradené bez doplatku zamestnaca v plnej výške a to aj za dni neprítomnosti

Do predmetu správy uveďte, prosím, názov pracovnej pozície, o ktorú sa uchádzate.

Do životopisu vložte nasledovný text:
" Týmto dávam súhlas spoločnosti Rýchlepoistenie s.r.o. k spracovaniu mojich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie t.j. k ich ukladaniu na nosiče dát, uchovávaniu, vyhľadávaniu v nich, triedeníu, kombinovaniu a likvidácií v zmysle Zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Súhlas poskytujem na dobu neurčitú, až do jeho písomného odvolania."

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobné stretnutie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s predajom po telefóne výhodou, ale nie podmienkou
- prax v sprostredkovaní finančných služieb výhodou, nie podmienkou
- časová flexibilita
- energická osobnosť
- chuť a čas pracovať
- schopnosť efektívne a empaticky komunikovať po telefóne

Spoločnosť Rýchlepoistenie s.r.o. je člen skupiny NetBrokers Holding, ktorá sa špecializuje sa na porovnanie a predaj poistania online. Je najväčším a najvýznamnejším poskytovateľom online poistenia na Slovensku a v Českej republike.

Na Slovensku skupina NetBrokers Holding prevádzkuje portál Rýchlepoistenie.sk, ktorý na trhu on-line poistenia pôsobí od januára 2009 a portál Superpoistenie.sk, ktorý pôsobí od roku 2007.
ID: 2901086  Dátum zverejnenia: 18.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nadštandardné platové podmienky:fixný plat + motivačné provízne ohodnotenie až do 1200 € mesačne!