Kuchár - mzda 7€/hod v čistom

Rybársky Dvor s.r.o.

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
01.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
7 € / hodina v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava surovín ako aj príprava a výdaj jedál samotných.
Spolupráca s kolegami a udržiavanie plynulého chodu kuchyne.
Udržiavanie správneho skladovania tovaru a čistoty na pracovisku.

Ponúkame možnosť ubytovania zdarma. Možnosť termínu nástupu aj dohodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Penzión Rybársky Dvor je vzdialený 3 km od kúpeľného mesta Piešťany a nachádza sa v tichej prírodnej lokalite obklopenej dvoma chovnými rybníkmi plnými kaprov. Okrem komfortného ubytovania a neopakovateľného gurmánskeho zážitku svojim návštevníkom ponúka aj možnosť organizovania svadieb, rodinných osláv, konferencii a firemných večierkov. Športoví nadšenci ocenia bezprostrednú blízkosť cyklochodníku pri vodnej nádrži Sĺňava.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2964407  Dátum zverejnenia: 18.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7 € / hodina v čistom