Technológ

Ryba Žilina, spol. s r.o.

Miesto práce
Častkovce 418, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
15.11.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vytváranie a aktualizácia špecifikácií výrobkov podľa platnej legislatívy a internej dokumentácie;
• výskum, vývoj a inovácie výrobkov;
• vytváranie a aktualizácia systému HACCP;
• súčinnosť pri aktualizácií systému riadenia kvality: HACCP, IFS, BRC, FSSC 22000, ISO;
• spolupráca pri tvorbe a uplatňovaní platnej dokumentácie systému kvality;
• kontrola vykonanej sanitácie na prevádzke;
• senzorické hodnotenie výrobkov, testovanie výrobkov;
• vykonávať školenia zamestnancov zo systému kvality;
• legislatívne požiadavky označovania výrobkov;
• legislatíva SR a EÚ - potravinové právo;
• príprava, realizácia a vyhodnocovanie interných a externých auditov;
• prijímanie NPO v rámci výrobných činností;

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

chémia, potravinárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- zodpovednosť
- precíznosť
- tímová práca

Spoločnosť zaoberajúca sa obchodno-marketingovou činnosťou v oblasti predaja potravín. Je materskou spoločnosťou spoločnosti PRETO Ryba s.r.o., ktorá je najväčší výrobca rybacích a lahôdkových šalátov na Slovensku. Ryba Žilina, spol. s r.o. je členom skupiny PRETO.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3115450  Dátum zverejnenia: 3.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou