Programátor

RYBA Košice spol. s r.o.

Miesto práce
Južná tr. 54, 040 01 Košice, Košický kraj, Košice
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Implementovanie nových požiadaviek a opravovanie vzniknutých nedostatkov a chýb pri programovaní.
Tvorba technických dokumentov a testovacích scenárov.
Vytváranie softvérových aplikácií pomocou programovacích jazykov.
Podporovanie a ďalšie rozvíjanie existujúcich softvérových riešení.
Vývoj nových softvérových vylepšení a špecifických aplikácií.
Zabezpečovanie testovania funkčnosti softvéru, spätná kontrola odovzdanej práce.
Spolupráca s konzultantmi, testermi, analytikmi a projektovými manažérmi pri navrhovaní a vyvíjaní nových softvérových aplikácií.

- pridelený Tútor ( osobný učiteľ) v procese vyškolenia
- priestor na adaptovanie v spoločnosti
- školenia súvisiace s výkonom pracovnej pozície hradí zamestnávateľ
- zvýhodnený nákup vlastného tovaru so zľavou 25%
- vzdelávanie
- parkovanie vo firme
- firemné akcie
- príjemné pracovné prostredie

V prípade, že Vás ponuka oslovila prosím reagujte na ňu cez tlačítko poslať životopis spoločnosti.

V prílohách priložte :
1.Žiadosť o prijatie
2.Životopis:
- adresu aj s okresným mestom, kontaktné údaje
- vzdelanie
- podrobný prehľad praxe so stručným popisom pracovnej náplne
- finančné požiadavky
- možný termín nástupu
3. fotografiu

V sprievodnom liste uvádzajte názov Programátor.
Optimálny kandidát by mal nastúpiť ihneď po úspešnom výberovom procese.
Oslovíme len kandidátov, ktorí najlepšie vyhovujú našim požiadavkám.
Za pochopenie Vám ďakujeme.

Spolu s dokumentáciou nám zašlite aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Internet(e-mail, www) - Expert
Microsoft Access - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Expert
Microsoft Word - Expert
OpenOffice - Pokročilý
Microsoft Windows - Expert
UNIX/Linux - Pokročilý
Microsoft SQL Server - Základy
C# - Pokročilý
Oracle Database - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- znalosť C# je podmienkou
Nasledujúce uvedené vedomosti sú výhodou:
- znalosť SQL jazyka ( MYSQL, ORACLE ) programovanie MS ACCESS
- inštalovanie legálneho a schváleného SW na HW firmy
- znalosť správy Linuxu: MYSQL, squid proxy, Samba server, CUPS print server, firewall
spravovať software a hardware firmy
- spravovať systém zálohovania údajov
- správa MS Windows domény, znalosť group policy, WSUS server, ntfs oprávnenia, správa doménových užívateľov
- tvorba sieťových káblov
- aktualizovať a udržiavať antivírový program
- spravovať vnútro-firemnú sieť, vedomosti o sieťových prvkoch ( switch, hub, wifi )
- opravovať HW
- viesť administratívu
- anglický jazyk - vedieť čítať manuály a technickú dokumentáciu
- potrebný platný zdravotný preukaz

Hlavnou oblasťou podnikania spoločnosti RYBA Košice spol. s r.o. je skladovanie i spracovanie morských a sladkovodných rýb, tradičných rybacích výrobkov, lahôdkových výrobkov a distribúcia tovaru vlastnej výroby a obchodného tovaru, ktorú zastrešuje cez dcérsku spoločnosť Calmar spol. s r.o.
Hlavnou oblasťou podnikania spoločnosti Calmar spol. s.r.o. je nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla, vnútroštátna nákladná cestná doprava.
Od roku 2016 sú súčasťou skupiny TAURIS GROUP, ktorú tvorí spolu šesť spoločností - TAURIS, a.s. Rimavská Sobota, TAURIS NITRIA, TAURIS MäsoSpiš, TAURIS CASSOVIA prevádzkujúca sieť maloobchodných predajní Mäsiarstvo u Býka, RYBA Košice a CALMAR.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 580915  Dátum zverejnenia: 11.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou