Riaditeľ ľudských zdrojov

RYBA Košice spol. s r.o.

Miesto práce
Južná trieda 54, Košice
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V rámci funkcie zodpovedá za:
- analýzu potrieb nových zamestnancov,
- inzerciu voľných pracovných miest ,
- správu HR databázy MARK: selekcia životopisov, - telefonický kontakt potenciálnych kandidátov,
- výber a nábor zamestnancov,
- organizovanie a realizáciu pohovorov,
- vyhodnocovanie výsledkov pohovorov,
- koordináciu nástupu nových zamestnancov: zabezpečuje technické vybavenie, vizitky a iné, podľa potrieb jednotlivých funkcií,
- dohľad na dodržiavaní firemnej kultúry,
- dohľad na adaptačnom procese v skúšobnej dobe,
- vypracovanie plánu vzdelávania,
- organizovanie vzdelávacích aktivít,
- vyhodnotenie vzdelávacích aktivít po stránke ekonomickej, kvalitatívnej,
- príprava plánu vzdelávania nových zamestnancov,
- vyhodnocuvanie analýz ĽZ, poskytovanie spätnej väzby vedeniu spoločnosti a návrhy nápravných opatrení,
- budovanie povedomia atraktívneho zamestnávateľa.

Spolupracuje na projekte integrácie spoločnosti RYBA Košice s.r.o. do TAURIS GROUP,
Riadi a koordinuje spoluprácu s Pracovnou zdravotnou službou.
Zodpovedá za dodržiavanie zmluvných podmienok.
Zabezpečuje a koordinuje objednávky vstupných a preventívnych lekárskych prehliadok.
Spolupracuje pri re-audite PZS, pri tvorbe prevádzkových poriadkov.
Zabezpečuje schválenie prevádzkových poriadkov na RÚVZ.
Riadi a koordinuje spoluprácu s dodávateľom stravy .
Zabezpečuje distribúciu Denného menu kompetentným osobám za výdaj.
Koordinuje proces odsúhlasenia počtov obedov.
Vypracováva hodnotenie dodávateľa.
Koordinuje spoluprácu s poskytovateľom stravovania formou CALLIO GASTRO KARTY.
Objednáva nové karty pre zamestnancov.
Objednáva kredit na karte pre všetkých zamestnancov.
Zodpovedá za vecnú správu faktúr.

Parkovanie v objekte.
Nákup tovaru s 25% zľavou.
Firemné akcie.
Školenia súvisiace s výkonom povolania.
Finančná odmena za odpracované roky.

V prípade, že Vás ponuka oslovila prosím reagujte na ňu cez tlačítko poslať životopis spoločnosti.
V prílohách priložte :
1. Motivačný list
2. Životopis:
- vzdelanie
- prehľad praxe so stručným popisom pracovnej náplne
- možný termín nástupu
3. fotografiu

V sprievodnom liste uvádzajte názov - pozície Riaditeľ ľudských zdrojov.

Každý uchádzač dostane ihneď po odoslaní životopisu spoločnosti automatickú ďakovnú správu - potvrdenie o Vašom úspešnom odoslaní životopisu.
Vhodní kandidáti budú oslovení a pozvaní na pohovor telefonicky.

Všetkým záujemcov želáme veľa šťastia.
Nakoľko zasielate spolu so životopisom aj súhlas na spracovanie osobných údajov zostávate v našej personálnej databáze.
Práve vďaka tomu môžete byť kontaktovaní aj o niekoľko mesiacov po zverejnení tejto ponuky.

Za pochopenie Vám ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.9.2017 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitné

Administratívne a ekonomické znalosti

Personalistika - pokročilý
Mzdové účtovníctvo - pokročilý
Fakturácia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia si vyžaduje samostatnú osobnosť, ktorá ma prax minimálne 3 roky vo výrobnej spoločnosti.

Osobnosť, ktorá dokáže samostatne zastrešiť výberové procesy v KE, RS,BB, ZA a BA pre spoločnosti Ryba Košice a Calmar. Skúseného vodiča, ktorý je ochotný cestovať občas trochu, občas viac.
Nutné sú výborné:
- komunikačné, prezentačné a vyjednávacie schopnosti.
- organizačné schopnosti - nakoľko tím ĽZ oddelenia tvoria 2 osoby Riaditeľ ĽZ a Personálny a mzdový účtovník
- skúsenosť s výberom, AC
- znalosť ĽZ legislatívy
- znalosť práce s lincenciou Mark
- znalosť práce na sociálnych sieťach: facebook, LInkedIN,
- znalosť inzercie cez stránku:profesia, ISTP
- schopnosť budovať inovatívne ĽZ
- schopnosť a vedomosť ako budovať povedomie atraktívneho zamestnávateľa

RYBA Košice spol. s r.o. oslavuje v roku 2017 svoje sedemdesiateprvé výročie.
Od 23.09.2016 je súčasťou Tauris Group.
Hlavnou oblasťou podnikania spoločnosti RYBA Košice spol. s r.o. je skladovanie i spracovanie morských a sladkovodných rýb, tradičných rybacích výrobkov, lahôdkových výrobkov a distribúcia tovaru vlastnej výroby a obchodného tovaru, ktorú zastrešuje cez dcérsku spoločnosť Calmar spol. s r.o.

Hlavnou oblasťou podnikania spoločnosti Calmar spol. s.r.o. je nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla, vnútroštátna nákladná cestná doprava.
RYBA Košice spol. s r.o. prevádzkuje aj tri vlastné maloobchodné prevádzky v Košiciach.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Južná trieda 54
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Marcela Micová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 3154811   Dátum zverejnenia: 8.8.2017