Expedient

RYBA Košice spol. s r.o.

Miesto práce
Textilná č.4, Košice
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
750,- EUR BRUTTO

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem, uskladnenie, príprava a výdaj tovaru,
- kontrola kvality a kvantity tovaru,
- príjem tovaru so scannerom,
- dodržiavanie FIFO, kontrola záručnej doby uskladnených a vyskladnených výrobkov,
- manipulácia s el. vysokozdvižným vozíkom a kontrola stavu el. VZV
- sleduje optimálne teploty v sklade a informuje nadriadených o poruchách

Naším zamestnancom pomáhame v adaptačnom procese prideleným tútorom - osobným učiteľom, zabezpečujeme pre nich pracovné oblečenie šité na mieru, poskytujeme zamestnaneckú 25% zľava na naše výrobky zakúpené vo firemných maloobchodných prevádzkach a iné...

V prípade, že Vás ponuka oslovila prosím reagujte na ňu cez tlačítko poslať životopis spoločnosti.

V prílohách priložte :
1. Žiadosť o prijatie
2. Životopis:
- adresu aj s okresným mestom
- kontaktné údaje
- vzdelanie
- podrobný prehľad praxe so stručným popisom pracovnej náplne
- finančné požiadavky
- možný termín nástupu
3. fotografiu

V sprievodnom liste uvádzajte názov - pozície expedient.
Optimálny kandidát by mal nastúpiť ihneď po úspešnom výberovom procese.
Vzhľadom na veľký počet záujemcov, budú telefonicky kontaktovaní len vhodní uchádzači.
1. krok: Každý uchádzač dostane ihneď po odoslaní životopisu spoločnosti automatickú ďakovnú správu - potvrdenie o Vašom úspešnom odoslaní životopisu.
2. krok: zároveň každý dostane vyrozumenie k jeho životopisu o zaradení do alebo vyradení zo skupiny vhodných uchádzačov.
Doba čakania na vyrozumenie je priamo úmerná počtu prijatých životopisov. Ak je počet prijatých životopisov v stovkách odhadovaná doba je 1 mesiac a viac.
Za trpezlivosť pri čakaní a porozumenie Vám vopred ďakujem.

Pohovory budú realizované v mesiaci 07/2016.
Vhodní kandidáti budú oslovení a pozvaní na pohovor telefonicky.

Všetkým záujemcov želáme veľa šťastia.
Nakoľko zasielate spolu so životopisom aj súhlas na spracovanie osobných údajov zostávate v našej personálnej databáze.
Práve vďaka tomu môžete byť kontaktovaní aj o niekoľko mesiacov po zverejnení tejto ponuky.

Za pochopenie Vám ďakujeme.

Túto ponuku obsadzujeme pre našu dcérku spoločnosť Calmar spol. s r.o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

potravinárske výhodou

Prax na pozícii/v oblasti

skladník v potravinárskej spoločnosti - výhodou

Nový kolega by mal disponovať:
- platným osvedčením na obsluhu VZV, požadujeme minimálne 1 rok praxe vo vedení VZV,
- osvedčením na vykonávanie epidemiologicky závažnej činnosti vykonávanej v potravinárstve,
Požiadavky, ktoré považujeme za výhodu:
- skúsenosti s prácou v potravinárskom sklade,
- znalosť skladového hospodárstva,
- fyzická zdatnosť, odolnosť voči chladu a stresu.

Hlavnou oblasťou podnikania spoločnosti RYBA Košice spol. s r.o. je skladovanie i spracovanie morských a sladkovodných rýb, tradičných rybacích výrobkov, lahôdkových výrobkov a distribúcia tovaru vlastnej výroby a obchodného tovaru, ktorú zastrešuje cez dcérsku spoločnosť Calmar spol. s r.o.
Hlavnou oblasťou podnikania spoločnosti Calmar spol. s.r.o. je nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla, vnútroštátna nákladná cestná doprava.
Od roku 2016 sú súčasťou skupiny TAURIS GROUP, ktorú tvorí spolu šesť spoločností - TAURIS, a.s. Rimavská Sobota, TAURIS NITRIA, TAURIS MäsoSpiš, TAURIS CASSOVIA prevádzkujúca sieť maloobchodných predajní Mäsiarstvo u Býka, RYBA Košice a CALMAR.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1633340  Dátum zverejnenia: 4.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750,- EUR BRUTTO