Obchodný zástupca pre RETAIL

RYBA Košice spol. s r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie nových prevádzok,
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov,
- prijímanie objednávok a následne ich riešenie,
- zodpovednosť za plnenie predajných cieľov,
- prezentácia spoločnosti,
- reporting

- motivujúce odmeňovanie za splnené úlohy a ciele spoločnosti
- strategické riadenie spoločnosti
- prácu v príjemnom kolektíve
- zľavnený nákup na vlastné výrobky i obchodný tovar
- produktové a rozvojové školenia
- firemné akcie

V prípade, že Vás ponuka oslovila prosím reagujte na ňu cez tlačítko poslať životopis spoločnosti.

V prílohách priložte :
1.Žiadosť o prijatie
2.Životopis:
- adresu aj s okresným mestom, kontaktné údaje
- vzdelanie
- podrobný prehľad praxe so stručným popisom pracovnej náplne
- finančné požiadavky
- možný termín nástupu

Vzhľadom na vysoký počet prijatých žiadostí nie je možné telefonicky kontaktovať osobne každého.
Telefonicky oslovíme len kandidátov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám.
Každý uchádzač dostane:
1. Ďakovnú správu ako dôkaz úspešnej registrácie.
2. Vyrozumenie o vyhodnotení jeho životopisu a následne zaradenie alebo vyradenie do/z výberového procesu. Eventuálne dostane informácie či je evidovaný medzi vhodnými uchádzačmi a bude oslovený v budúcnosti.
Za pochopenie Vám ďakujeme.
Vhodní uchádzači budú telefonicky oslovení.
Optimálny kandidát by mal nastúpiť ihneď po ukončení výberového procesu v 06/2017.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

nezáleží - výhodou obchod a podnikanie

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodný zástupca

Počet rokov praxe

2

Hľadáme kolegu/kyňu na doplnenie tímu.
Optimálni kandidát by mal mať:
- obchodného ducha,
- skúsenosti s prácou obchodného zástupcu,
- technické zručnosti v práci s modernými IT technológiami,
- platný VP skupiny B
Vybraný kandidát bude vykonávať obchodnú činnosť vo zverenej oblasti Prievidza - Martin.
Znalosť uvedenej oblasti je výhodou.

Hlavnou oblasťou podnikania spoločnosti RYBA Košice spol. s r.o. je skladovanie i spracovanie morských a sladkovodných rýb, tradičných rybacích výrobkov, lahôdkových výrobkov a distribúcia tovaru vlastnej výroby a obchodného tovaru, ktorú zastrešuje cez dcérsku spoločnosť Calmar spol. s r.o.
Hlavnou oblasťou podnikania spoločnosti Calmar spol. s.r.o. je nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla, vnútroštátna nákladná cestná doprava.
Od roku 2016 sú súčasťou skupiny TAURIS GROUP, ktorú tvorí spolu šesť spoločností - TAURIS, a.s. Rimavská Sobota, TAURIS NITRIA, TAURIS MäsoSpiš, TAURIS CASSOVIA prevádzkujúca sieť maloobchodných predajní Mäsiarstvo u Býka, RYBA Košice a CALMAR.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1155920  Dátum zverejnenia: 30.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou