Robotník v sklade osív

RWA SLOVAKIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Trnava - Prílohy, okres Trnava
Termín nástupu
01.07.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej prevádzky na výrobu osív v Trnave (Prílohy) hľadáme vhodného kandidáta na obsadenie pracovenj pozície skladový robotník (vodič VZV). Hlavnou pracovnou náplňou sú manipulačné práce v sklade a rozličné údržbárske práce.

Ponúkame stabilnú prácu na trvalý pracovný pomer v spoločnosti s medzinárodným zázemím a dlhoročnou tradíciou.

Žiadosti spolu s krátkym životopisom môžete posielať elektronicky priamo na adresu: [email protected], prípadne sa informujte telefonicky priamo u vedúcej závodu pani Ing. Števíkovej na čísle: 0907 744 212.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo, strojárstvo

Počet rokov praxe

2

Vhodný kandidát je spoľahlivý, nekonfliktný, so zmyslom pre zodpovednosť, pri plnení úloh precízny. Je pracovitý a celkovo technicky a manuálne zručný. Ovláda vedenie vysokozdvižného vozíka (v prípade neplatného oprávnenia zabazpečíme obnovu). Vzhľadom na poľnohospodársky charakter našej činnosti očakávame odolnosť voči stresu počas väčšieho náporu prác v obdobiach poľnohospodárskej sezóny.

RWA Slovakia, spol. s.r.o. je členom skupiny, ktorá je združená okolo rakúskej obchodnej spoločnosti RWA Raiffeisen Ware Austria AG.

Sme popredným lídrom v oblasti poľnohospodárstva.

Najväčším slovenským predajcom osív s rozmanitým sortimentom a tuzemskou výrobou osív poľných plodín. Najdôležitejšími druhmi sú pre nás pšenica ozimná a jačmeň jarný.
V oblasti ochrany rastlín dodávame kompletný sortiment registrovaných prípravkov (herbicídy, fungicídy, insekticídy) a prípravkov určených na biologickú ochranu rastlín, špeciálne listové a kvapalné hnojivá.
Oddelenie hnojív ponúka riešenia pre všetky plodinové kultúry a alternatívy pre všetky typy hnojív.
Oddelenie agrokomodít sa zaoberá nákupom a predajom obilnín, olejnín v rámci Slovenska a EÚ a poskytovaním služieb. Zaoberáme sa aj presným poľnohospodárstvom a vzorkovaním pôdy.

Sme hrdí na naš sortiment a technológie, ale vieme, že za všetkým stoja naši ľudia, vďaka ktorým sme úspešní. Na Slovensku zamestnávame viac ako 130 zamestnancov a spolupracovníkov. Pridajte sa do nášho tímu a presvedčte sa sami.

Spoločnosť je držiteľom certifikátov DONAU SOJA, GMP+, ISCC, ISO 9001:2015, HACCP.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1935383  Dátum zverejnenia: 21.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou