Voľné pracovné miesta na pozíciu odborný radca na Odbor hygieny potravín a úradnej kontroly potravín

RVPS Dunajská Streda

Korzo B. Bartóka, 789/3, 929 01 Dunajská Streda, okres Dunajská Streda
Termín nástupu
ihneď po úspešnom absolvovaní vstup. pohovoru
v zmysle zákona č. 400/2009 Z.z. o štátnej službe v znení ne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Služobný úrad: Regionálna veterinárna a potravinová správa Dunajská Streda
Korzo Bélu Bartóka 789/3
929 01 Dunajská Streda
Druh štátnej služby: dočasná štátna služba
Obsadzovaná funkcia: odborný radca
Odbor štátnej služby: 2.10 Pôdohospodárstvo
Organizačný útvar: Odbor hygieny potravín a úradnej kontoly potravín
Počet obsadzovaných štátnozamestnaneckých miest: 2
Opis činností obsadzovaného štátnozamestnaneckého miesta: štátna správa na úseku veterinárnej starosltivosti, veterinárneho dozoru a kontroly bezpečnosti potravín v zmysle zákona č. 39/2007 Z.z. o veterinárnej starostlivosti a zákona č. 152/2005 Z.z. o potravinách v znení neskorších zmien a doplnkov a ostatnej legislatívy platnej vo veterinárnej oblasti

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov:
- písomná žiadosť o s uvedením č. V 2015/1611/RVPS DS,
- kópia vysvedčenia, diplomu, alebo iného rovnocenného dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní,
- kópia výpisu z registra trestov nie staršieho ako tri mesiace,
- profesijný štruktúrovaný životopis,
- písomné čestné vyhlásenie o štátnom občianstve SR,
- písomné čestné vyhlásenie o trvalom pobyte na území SR,
- písomné čestné vyhlásenie o spôsobilosti na právne úkony v plnom rozsahu,
- písomné čestné vyhlásenie o zdravotnej spôsobilosti na vykonávanie štátnej služby,
- písomné čestné vyhlásenie o pravdivosti všetkých údajov uvedených v kópii diplomu, kópii výpisu registra trestov a profesijnom štruktúrovanom životopise,
- potvrdenie o štátnozamestnaneckom pomere,
- motivačný list,
- písomný súhlas so spracovaním osobných údajov poskytnutých v zmysle zák. č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov pre účely výberu.
Žiadosti o prijatie do zamestnania je potrebné doručiť do 16.10.2015 na adresu: Regionálna veterinárna a potravinová správa Dunajská Streda, Korzo Bélu Bartóka 789/3, 929 01 Dunajská Streda, resp. e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Univerzita veterinárneho lekárstva

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Spoľahlivosť, schopnosť pracovať v kolektíve, komunikačné schopnosti, schopnosť rozhodovania, zodpovedný prístup k práci.
Oprávnenie na oboznamovanie sa s utajovanými skutočnosťami: nevyžaduje sa.

štátna rozpočtová organizácia

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2281369  Dátum zverejnenia: 8.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v zmysle zákona č. 400/2009 Z.z. o štátnej službe v znení ne