Vedúci/a sociálneho úseku

Ružinovský domov seniorov

Miesto práce
Sklenárova 14,, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
odmeňovanie podľa Zákona 553/2003 Z. z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vedúca/i sociálneho úseku - riadenie sociálneho úseku (8 pracovníkov), ktorý komplexne zabezpečuje sociálnu starostlivosť o seniorov v zariadení

Štruktúrovaný životopis, motivačný list, žiadosť o prijatie do pracovného pomeru, diplom o ukončení požadovaného vzdelania zasielajte na adresu zariadenia Sklenárova 14, Bratislava 821 09, alebo e-mailom v termíne do 21.10.2016 do 10.00 hod. Vo svojom životopise uveďte, že súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov spoločnosťou Ružinovský domov seniorov pre účely sprostredkovania zamestnania podľa Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem pracovať v našom zariadení. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spnili uvedené predpoklady.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociálna práca

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

5

samostatnosť, bezúhonnosť, prax v riadiacej funkcii v zariadení pre seniorov minimálne 1 rok, komunikačné zručnosti, vedenie tímu, empatia, asertivita, flexibilita

Ružinovský domov seniorov je zariadenie sociálnych služieb s celoročným pobytom, zriadené Mestskou časťou Bratislava-Ružinov.

Sklenárova 14
821 09 Bratislava
ID: 2138125   Dátum zverejnenia: 13.10.2016