Opatrovateľ/opatrovateľka

Ružinovský domov seniorov

Miesto práce
Sklenárova 14, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou podľa zákona č. 553/2003 Z.z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

opatrovateľská starostlivosť o mobilných a imobilných klientov zariadenia pre seniorov podľa štandardov opatrovania

Štruktúrovaný životopis, motivačný list, žiadosť o prijatie do pracovného pomeru, zasielajte na adresu zariadenia alebo e-mailom na adresu mzdoveoddelenie@rdssklenarova.sk v. Vo svojom životopise uveďte, že súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov spoločnosťou Ružinovský domov seniorov pre účely sprostredkovania zamestnania podľa Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem pracovať v našom zariadení. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí splnili uvedené predpoklady.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

opatrovateľský kurz v rozsahu 220 hodín

zodpovednosť, flexibilnosť, bezúhonnosť, komunikačné zručnosti

Ružinovský domov seniorov je zariadenie sociálnych služieb s celoročným pobytom, zriadené Mestskou časťou Bratislava-Ružinov.

Sklenárova 14
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Kavivanovová
Tel.: 02/53411980
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1949578   Dátum zverejnenia: 28.11.2016