Kuchár - pizzakuchár

Rusticana BB, s.r.o.

Miesto práce
Námestie Ľ.Štúra 28, B.Bytrica, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
2.50 - 3.00 EUR/hodina, po zaučení plat až do 3,50 €/hod. netto + mimoriadne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava jedál/pízz podľa objednávky zákazníkov, dodržiavanie hygienických zásad v reštaurácii - pizzérii Rusticana Banská Bystrica. V ponuke máme najmä: pizze, cestoviny, šaláty, rizotá, minútky, palacinky, ale aj zapekané jedlá v murovanej peci, kde pizza-majster pečie pizzu

práca v priateľskom kolektíve,
zamestnanecká strava,
možnosť neustáleho vzdelávania a osobného rozvoja,
možnosť kariérneho rastu,
individuálne finančné ohodnotenie

Informácie o výberovom konaní

Bližšie informácie, ako aj možnosť uchádzať sa o pozíciu:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia, reštaurácie, jedálne

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- od teba očakávame záujem a chuť pracovať, zodpovednosť voči sebe, firme a kolegom
- my ti ponúkame perfektné pracovné zázemie, dlhodobú perspektívu, veľa nových skúseností, profesijný pracovný rast a adekvátne individuálne finančné ohodnotenie
- že si neveríš? To nám nevadí, zaučia ťa naši najlepší kuchári

Sieť reštaurácií Rusticana.
gastronomické služby s 12-ročnou tradíciou vo Zvolene (pizzeria-reštaurácia Rusticana Zvolen)
a 9-ročnou tradíciou v Banskej Bystrici (pizzeria-reštaurácia Rusticana Banská Bystrica)
Koliba Rusticana v obci Nemecká medzi Breznom a Banskou Bystricou patrí spoločnosti už 3roky.
Spoločnosť Rusticana je stabilná, moderná, dodržujeme kvalitu poskytovaných jedál, HACCP a hygienické normy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1078536  Dátum zverejnenia: 9.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2.50 - 3.00 EUR/hodina, po zaučení plat až do 3,50 €/hod. netto + mimoriadne odmeny