Konštruktér - oddelenie vývoja a inovácií

Runtime BP Slovak, s.r.o.

Miesto práce
okres Malacky
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prekresľovanie výkresovej dokumentácie v programe TRU TOPS, SOLID WORKS
- vypracovanie výrobno-technickej a programovej dokumentácie
- zapracovávanie návrhov na zmeny
- spolupráca s oddelením zákaznického servisu a oddelením výroby
- operatívne riešenie problémov počas výroby zákazky
- skúsenosť s testovaním validáciou výrobkov a procesov
- aktívna účasť na vývoji nových produktov
- podpora obchodu s technickým riešením

Hľadáme šikovného, logicky zmýšľajúceho človeka, ktorý ma chuť sa učiť a pracovať v tíme po boku svojich kolegov. Ponúkame zaujímave platové aj pracovné podmienky pre vhodných kandidátov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Švédsko-fínska spoločnosť, ktorá sa zaoberá montážou, servisom a predajom príslušenstva k bezpečnostný a protipožiarnym dverám.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske, stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

SolidWorks - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- anglický jazyk a strojárske vzdelanie je podmienkou
- procesné a analytické myslenie
- vysoké pracovné nasadenie, spoľahlivosť, zodpovedný prístup k práci
- organizačné a komunikačné schopnosti
- kreatívnosť, flexibilita
- samostatnosť, zodpovednosť, lojálnosť
- prax na pozícií konštruktéra výhodou, nie však podmienkou
- vzdelanie strojárskeho zamerania výhodou, nie však podmienkou
- bezúhonnosť

Spoločnosť RUNTIME bola založená v roku 2001 a v súčasnosti je zastúpená na 50 miestach v Nemecku, Belgicku, Poľsku, Švajčiarsku, Rakúsku, na Slovensku, ako aj v Čechách.
Počet spolupracovníkov skupiny RUNTIME v roku 2010 presiahol 5000 zamestnancov.

RUNTIME je certifikovaný podľa DIN EN ISO 9001:2015.

Spoločnosť Runtime BP Slovak s.r.o. je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce na dobu neurčitú.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3137280  Dátum zverejnenia: 20.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou