Elektrikári a elektrotechnici do Nemecka !

Runtime BP Slovak, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Česko, Nemecko, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
12 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nemeckého klienta hľadáme elektrikárov na domové inštalácie el. vedenia, zapájanie el. rozvodových skríň, vypínačov, zásuviek a svietidiel a stavba bleskozvodov.
Servisných technikou na servis, údržbu a programovanie prístrojov v rámci celého Nemecka a Rakúska.
Podmienka : vyučený elektrikár, prax, platná vyhláška, komunikácia v nemeckom jazyku

- plat 12 eur/hod. + 40 eur diéty
- dlhodobá práca v rámci celého Nemecka na nemeckú pracovnú zmluvu
- nadčasy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je nemecká spoločnosť, ktorá zamestnáva rôzne profesie v oblasti výroby a stavebníctva. všetky pozície sú na nemeckú pracovnú zmluvu, kde je zamestnavateľom platene aj socialne a zdravotne poistenie, prípadne na živnosť podľa dohody.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnik , servisný technik

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Spoločnosť RUNTIME bola založená v roku 2001 a v súčasnosti je zastúpená na 50 miestach v Nemecku, Belgicku, Poľsku, Švajčiarsku, Rakúsku, na Slovensku, ako aj v Čechách.
Počet spolupracovníkov skupiny RUNTIME v roku 2010 presiahol 5000 zamestnancov.

RUNTIME je certifikovaný podľa DIN EN ISO 9001:2015.

Spoločnosť Runtime BP Slovak s.r.o. je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce na dobu neurčitú.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2119573  Dátum zverejnenia: 11.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 12 EUR/hodina