Lekar

Runtime BP Slovak, s.r.o.

Miesto práce
Česko, Švajčiarsko
Termín nástupu
ihned, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
nadstandartní, dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladame lekarov do CR:
• preventivní, diagnostická a léčebná péče v oboru praktický lékař,
• provádění předepsaných záznamů do zdravotnické dokumentace,
• konzultační činnost s ostatními lékaři.
požadujeme odbornou způsobilost dle zák. č. 95/2004,

a tiez lekarov s NJ alebo AJ do Svajciarska

Pre našich klientov-zdravotnícke zariadenia v ČR s možnosťou atestácii pre kandidátov a tiež vo Švajčiarsku hľadáme zdravotný personál - lekárov, sestričky , ponúkame nadštandartné ohodnotenie a pomoc pri vybavovaní dokladov a ubytovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Náš klient v ČR je spoločnosť, ktorá prevádzkuje nemocnice, polikliniky a vo Švajčiarsku sú to taktiež priamo zdravontícke zariadenia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Spoločnosť RUNTIME bola založená v roku 2001 a v súčasnosti je zastúpená na 50 miestach v Nemecku, Belgicku, Poľsku, Švajčiarsku, Rakúsku, na Slovensku, ako aj v Čechách.
Počet spolupracovníkov skupiny RUNTIME v roku 2010 presiahol 5000 zamestnancov.

RUNTIME je certifikovaný podľa DIN EN ISO 9001:2015.

Spoločnosť Runtime BP Slovak s.r.o. je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce na dobu neurčitú.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2112977  Dátum zverejnenia: 2.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nadstandartní, dohodou