Voľné pracovné pozície pre IT programatorov v Bratislave !!!

Runtime BP Slovak, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame aktuálne pracovné pozície pre IT programátorov so skúsenosťami :

1.
.NET DEVELOPER - PROFESIONAL/SENIOR = deskopové aplikácie / UHL, design patterns, WPF/Win Forms, TFS, Scrum výhodou ! /

Nástup ASAP !!!

2.
C++ DEVELOPER - JUNIOR/PROFESIONAL a SENIOR
- high level oriented
- design patterns a UML
/ ideálna skúsenosť aj s ARCHITEKTÚROU /

3.
SOFTWARE TEST MANAGER - SENIOR TEST ENGINEER so skúsenosťami viesť ľudí alebo potenciál viesť.

4.
JAVA DEVELOPER - všetky úrovne, klasica JAVA EE, ideál EJB, JSF, Hibernate a pod.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Medinárodná spoločnosť pôsobiaca v krajinách EÚ, zaoberajúca sa inováciou procesov, stratégiou a technológiami v softwérovom inžinierstve, pre zákazníkov z rôznych odvetví priemyslu, bankovníctva a pod.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
C++ - Pokročilý
Java - Pokročilý
.NET - Pokročilý
XHTML - Pokročilý
XML - Pokročilý
Oracle PL/SQL - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Spoločnosť RUNTIME bola založená v roku 2001 a v súčasnosti je zastúpená na 50 miestach v Nemecku, Belgicku, Poľsku, Švajčiarsku, Rakúsku, na Slovensku, ako aj v Čechách.
Počet spolupracovníkov skupiny RUNTIME v roku 2010 presiahol 5000 zamestnancov.

RUNTIME je certifikovaný podľa DIN EN ISO 9001:2015.

Spoločnosť Runtime BP Slovak s.r.o. je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce na dobu neurčitú.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1703958  Dátum zverejnenia: 31.3.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou