Prijmeme vodiča vnútroštátnej nákladnej dopravy, mzda od 900 € v čistom. Víkendy voľné

RUNNEX, s.r.o.

Hlohovec, Bánovce nad Bebravou, Partizánske, Nitra, Topoľčany
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvážate potraviny, nápoje, mäso atď. a máte toho na konci dňa dosť?
Máme pre vás lepšiu prácu!

Ste šofér v poľnohospodárstve a chcete sa dostať na inú úroveň?
Ozvite sa nám!

Máte skúsenosti s medzinárodnou diaľkovou dopravou a už by ste chceli byť cez víkendy doma?
Ponúkame vám príležitosť! (vhodné aj pre starších šoférov a dôchodcov)

Sme vnútroštátna kontajnerová doprava, práca na týždňovku, víkendy voľné.

Prax nie je podmienkou.

Slušne ohodnotená práca.
Finančné ohodnotenie rastie vodičom, ktorí pracujú u nás dlhodobo.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

C

Výhodou je vodičský preukaz C+E, no ak nás zaujmete, vieme pomôcť s doplnením chýbajúcich oprávnení.

Dopravná spoločnosť.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

RunnEx, s.r.o.
Dopravná 1364/11
95501 Topoľčany

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1936864   Dátum zverejnenia: 22.11.2016