Nastavovač a obrábač CNC strojov

RUDOS RUŽOMBEROK , s.r.o.

Miesto práce
Štiavnička 190, 034 01 Ružomberok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nastavovac a obrabac CNC strojov
Operacny system Fanuc: zrucnost vitana

trvalý pracovný pomer alebo živnosť, sociálne zázemie, odborný rast, perspektívna práca

Váš profesijný životopis posielajte mailom na nižšie uvedený e-mail
Do subjektu správy prosím uveďte názov pozície!
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Zároveň prosím vpíšte do svojho životopisu i nasledujúci súhlas na spracovanie Vašich osobných údajov našou spoločnosťou:

Súhlasím s tým, aby spoločnosť Rudos Ružomberok spol. s r.o. so sídlom Štiavnička 190, P.O.BOX 112, 034 50 Ružomberok, spracovávala moje osobné údaje v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.12.2016 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

manuálna zručnosť, flexibilita

Obchodná a servisná spoločnosť zaoberajúca sa stlačeným vzduchom, výrobou nahradných dielov pre koľajové vozidlá.
Poslaním spoločnosti je uspokojiť požiadavky klientov v oblasti predaja, prevádzania servisných služieb, údržby, opráv, poradenstva v oblasti stlačeného vzduchu ako aj vákuovej techniky, vysokou kvalitou našich služieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

RUDOS RUŽOMBEROK, s.r.o.
Štiavnička 190
034 01 Ružomberok

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Bobuľová
Tel.: +421 907 298 154
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1656183   Dátum zverejnenia: 30.11.2016