Administratívny pracovník

RUDOS RUŽOMBEROK , s.r.o.

Miesto práce
Ružomberok
Termín nástupu
ihneď
750 - 850 EUR/mesiac750-850 € HP + 13. plat pri splnení cieľov v danom roku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za administratívne spracovanie obchodných prípadov (zákaziek)
E-mailová komunikácia so zákazníkom
Administratívne zabezpečenie obchodných prípadov:
- Vystavovanie faktúr, dodacích listov, objednávok, cenových ponúk v
informačnom systéme
- archivácia vystavených dokladov v IS
- potvrdzovanie termínov dodávok obchodným partnerom

firemné akcie
dovolenka navyše pri odpracovaní 5,10,15,20 rokoch
príspevok nad rámec zákona na stravné lístky

Váš profesijný životopis posielajte mailom na nižšie uvedený e-mail
Do subjektu správy prosím uveďte názov pozície!
Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem, odpovedať budeme len uchádzačom, ktorí vyhovujú uvedeným požiadavkám.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Expert
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

účtovník, referent, asistent riaditeľa

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zručnosti v administratívnych prácach,
Zručný v používaní MS Office,
Zručný v práci s informačným systémom SAP, QI príp. iný
Zručnosť v ekonomických znalostiach
Ovládanie biznis protokolu
Komunikačné zručnosti
Firemná kultúra
Ochota pracovať nad rámec pracovnej doby
Aktívne ovládanie anglického jazyka slovom aj písmom

Spoločnosť RUDOS RUŽOMBEROK s.r.o. vznikla v roku 1996. Z malej firmy sme sa rozrástli na stredne veľkú spoločnosť, ktorá rozšírila svoje aktivity o obchodnú činnosť.

Naším poslaním je byť flexibilným a spoľahlivým dodávateľom v oblasti koľajových vozidiel, stlačeného vzduchu, hydro-eko systémov a strojárskej výrobe. V rámci nášho portfólia sa snažíme poskytnúť klientovi komplexné riešenie, ktoré zahŕňa poradenstvo, vypracovanie návrhov, dodávku, montáž, záručný a pozáručný servis.

Aktuálne máme v našej spoločnosti viac ako 80 stálych zamestnancov a ďalších spolupracovníkov. Našou snahou je byť spoľahlivým obchodným partnerom s čo najlepšími produktami a službami pre našich zákazníkov aj vďaka neustálym investíciám do priestorov, zariadení a informačného systému.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1307905  Dátum zverejnenia: 9.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 850 EUR/mesiac750-850 € HP + 13. plat pri splnení cieľov v danom roku