Personalista/ mzdár

RUDOLPH USINADOS SK, s.r.o.

RUDOLPH USINADOS SK, s.r.o., Radlinského 17/B, Spišská Nová Ves, okres Spišská Nová Ves
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie chodu oddelenia ľudských zdrojov
- organizácia náborov nových zamestnancov- selekcia uchádzačov, vedenie pohovorov a výber vhodných uchádzačov na rôzne pracovné pozície
- Komplexne spracovanie personálnej agendy
- Spracovanie a vedenie komplexnej mzdovej agendy
- Evidovanie spracovávania zrážok zo mzdy
- vždy mať aktuálne vedomosti ohľadne platnej legislatívy, sledovať zmeny a v prípade potreby uskutočnovať zmeny a informovať ostatné príslušné oddelenia
- komunikácia s vedením spoločnosti, zúčastňovať sa na pravidelných meetingoch
- Vypracovávanie HR reportov

Stravné lístky

Informácie o výberovom konaní

Životopis zasielajte prosím na email [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

personalistika, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Komunikatívnosť, samostatnosť, skúsenosti s trojzmennou a štvorzmennou prevádzkou- mzdy, znalosť mzdového programu Geodetsoft vítaná, znalosť aktuálne platných zákonov v oblasti miezd a zamestnávania

Spoločnosť RUDOLPH USINADOS SK s.r.o. vznikla v roku 2004 v Spišskej Novej Vsi. Vznikla za účelom zmedzinárodnenia brazílskej spoločnosti RUDOLPH, ktorá mala záujem dostať sa na európsky trh a upevňovať a zjednocovať dlhodobé partnerstvo s kľúčovým zákazníkom Embraco. Spoločnosť RUDOLPH USINADOS SK s.r.o. sa zaoberá výrobou obrábaných dielov a v súčasnosti sa špecializuje hlavne na automobilový priemysel. Našimi najväčšími zákazníkmi sú aktuálne BOSCH a SECOP.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1911704  Dátum zverejnenia: 28.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou