Údržbár, technik zariadení

Rudolf Bakala TERMOGAS

Miesto práce
Priekopa, Martin-Priekopa
Termín nástupu
Dohodou
1 200 - 1 600 EUR/mesiacZákladná mzda bude stanovená na základe skúseností a schopností uchádzača. Mesačná mzda pozostáva so základnej mzdy a mesačnej odmeny stanovenej na základe plnenia stanovených úloh.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Údržba a servis inštalovaných zariadení
Telefonická konzultácia a v prípade neodstránenia poruchy vykonáva nástup k zariadeniam, priamo u zákazníka.

Motivujúce finančné ohodnotenie
Dlhodobé pracovné miesto v stabilnej spoločnosti s vlastným vývojom, výrobou a predajom
Tvorivá a zaujímavá práca
Moderné klimatizované priestory a technické vybavenie
Možnosť odborného a kariérneho rastu
Odmeňovanie na základe schopností
13.plat

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stredoškolské vzdelanie technického smeru

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Údržba, Montáž, Elektrotechnik

Počet rokov praxe

2

Zodpovednosť, trpezlivosť a ochota ďalšieho vzdelávania sa.

Perspektívna spoločnosť s európskou pôsobnosťou. Výrobca tepelnej techniky. Výrobca nástenných a stacionárnych plynových kotlov do 50 kW a kotlov na pevné palivá. Spoločnosť TERMOGAS má vlastné výskumné a vývojové centrum, kde vývojoví a technickí pracovníci firmy každoročne inovujú a pripravujú nové zariadenia tepelnej techniky. Pri vývoji sa kladie dôraz na jednoduchosť obsluhy zariadení, moderný dizajn, enviromentálnu znášanlivosť, minimálne rozmery.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2954214  Dátum zverejnenia: 5.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac