OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Rubineta

Místo práce
Česká republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte-li:
společnost, kterou byste mohli zastupovat ve své zemi, a v níž byste mohli uplatnit své nejlepší nápady, znalosti a dovednosti,
chcete-li být členem úspěšného a efektivního týmu a chcete-li se podílet na dlouhodobých úspěších,
rádi bychom s vámi spolupracovali – zajistíme všechny potřebné pracovní podmínky a prostředky, vynikající balíček odměn a benefitů, prostředí podporující nezávislé rozhodování, důvěru při komunikaci s vedením společnosti a respektování vaší osobnosti.

Vaše hlavní povinnosti:
rozvíjení vztahů se zákazníky společnosti; analýzy obchodního prostředí, situace na trhu a konkurence; zodpovědnost za plnění plánu prodeje – aktivní prodej; kontrola rozpočtu; školení a konzultace o produktech pro partnery společnosti; spolupráce s vedením při strategickém rozhodování.

Informace o náboru

Svůj životopis v ANGLICKÉM NEBO RUSKÉM JAZYCE zašlete do 3 březen 2017 na adresu [email protected]
Zaručujeme důvěrnost. Pohovory budou probíhat zpočátku přes Skype a později ve vaší zemi.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo
Ruský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme budoucího kolegu, který splňuje tyto požadavky:
úspěšná praxe v oblasti prodeje, přednostně v sektoru vodovodních baterií a sanitárního vybavení; znalost práce s počítačem; analytické myšlení; vyjednávací schopnosti, zaměření na cíle a výsledky; platné řidičské oprávnění; zodpovědnost a podnikavost, schopnost komunikovat v angličtině nebo ruštině.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

RUBINETA je evropská značka certifikovaných vodovodních baterií a sanitárních doplňků, vyhledávaná díky bezchybné kvalitě, modernímu designu, inovativním technologiím a špičkovému servisu. Obchodní značka RUBINETA je známá jak v Litvě, tak v mnoha evropských zemích i v SNS od roku 1999. Společnost se na trhu osvědčila jako spolehlivý partner, který je zárukou úspěšné spolupráce.

Úcta, profesionální přístup a podnikavost jsou součástí filozofie RUBINETY a patří mezi její hlavní hodnoty již 15 let. Více informací o společnosti: www.rubineta.com

Adresa společnosti

Rubineta
Savanoriu ave. 180
LT-03154 Vilnius

Kontakt

ID: 2919214  Dátum zverejnenia: 6.2.2017