Vedúci skladu

Rubineta

okres Banská Štiavnica, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máte záujem:
Získať najlepšie skúsenosti, realizovať svoje schopnosti v progresívnej spoločnosti, stať sa súčasťou energického a rozvíjajúceho sa kolektívu, podieľať sa na úspechu stabilnej a spoločnosti s tradíciou.

Náplň práce:
Príjem tovaru z centrálneho skladu, zadávanie objednávok centrálnemu skladu, starostlivosť o objednávky klientov z Českej a Slovenskej republiky, starostlivosť o zásielky, spravovanie plnohodnotnej evidencie skladu, vykonávanie inventúry skladu, spolupráca s centrálou spoločnosti.

Tešíme sa na spoluprácu – ponúkame výborné pracovné podmienky a opatrenia, balík finančnej aj nefinančnej motivácie, slobodu v samostatnom rozhodovaní, vzťahy založené na vzájomnej dôvere a rešpektovaní.

Váš životopis odošlite do 20. 12. 2015 na adresu: [email protected]
Prvý pohovor sa uskutoční prostredníctvom Skype v anglickom alebo ruskom jazyku, ďalšie pohovory prebehnú osobne vo mieste Vášho bydliska.
Garantujeme ochranu osobných údajov.

Work place: Žarnovicko

Rubineta s. r. o. – najväčší výrobca armatúry, sprchových výrobkov a sanitárnych doplnkov spomedzi baltských krajín pôsobiaci na trhu od roku 1999. Vďaka kvalite svojich výrobkov je Rubineta s. r. o. známa vo väčšine krajín Európy a SNŠ.
Vzájomný rešpekt profesionálnosť a iniciatíva – to sú hodnoty, ktoré sa stali filozofiou spoločnosti Rubineta s. r. o. a ktorých sa spoločnosť úspešne drží už 17 rokov.
Viac informácií o spoločnosti: www.rubineta.lt

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Požiadavky:
Podobná pracovná skúsenosť, znalosti zo skladovej evidencie, schopnosť samostatnej práce, práca s počítačom, znalosť anglického alebo ruského jazyka (spolupráca s nadriadenými bude prebiehať v jednom z týchto jazykov), zodpovednosť, dôslednosť.
Skúsenosti s prácou s klientami výhodou.

RUBINETA is the European brand of certified sanitary faucets and sanitary accessories best noted for their faultless quality, modern design, innovative technologies and the first-class service. The RUBINETA trademark is known both in Lithuania and in many countries of Europe and the CIS since 1999, and has proven itself in the market as a reliable partner ensuring successful cooperation.

Respect, professional attitude and initiative - RUBINETA philosophy and main values more than 18 years. More about the company: www.rubineta.com
ID: 2333724  Dátum zverejnenia: 19.11.2015