Šaržovač/ka - Príprava výroby

Rübig SK, k.s.

Miesto práce
Západná 50, 971 01 Prievidza
Termín nástupu
okamžite
Mzdové podmienky (brutto)
802,5 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Šaržovač zabezpečuje manipuláciu s výrobkami počas procesu výroby.
Vykonáva triedenie, nakladanie výrobkov na šaržovacie stojany a ich vykladanie.
Pracuje v nepretržitej prevádzke v 12 hodinových zmenách.

Mzda od 802,50€ + vernostný bonus + príplatky za prácu

Práca v stabilnej a stále sa rozvíjajúcej spoločnosti v príjemnom kolektíve. Príležitosti kariérneho rastu. Čisté pracovné prostredie. Firemné akcie.

Informácie o výberovom konaní

Žiadosti o zamestnanie prosíme zasielať emailom.
Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.
Pri osobnom stretnutí ukážka pracoviska.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť
samostatnosť
ochota pracovať za zmeny v nepretržitej prevádzke
práca vhodná pre mužov aj ženy

Spoločnosť Rübig SK sa zaoberá tepeľným spracovaním ocele - kalením, nitridovaním, cementovaním pre strojársky a automobilový priemysel. Patrí do medzinárodnej spoločnosti Rübig GmbH s výrobnými závodmi v Rakúsku, Nemecku, na Slovensku, v USA a Číne. www.rubig.sk, www.rubig.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 3211966  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 802,5 EUR/mesiac