Account Executive - Online marketing

RTB House, S.A.

Kubánské náměstí 1391/11, Praha, Vršovice, CZ, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude náplní vaší práce

Poskytovat kvalitní zákaznický servis pro e-commerce klienty - full-service remarketingové reklamní kampaně
Profesionálně a rychle konzultovat dotazy zákazníků
Poskytovat specifické informace o produktech a službách firmy
Dokumentace aktivit zákazníků v CRM softwaru
Asistence zákazníkům při spouštění reklamních kampaní
Získávát, revidovat a zpracovávat objednávky
Získat a udržovat si hlubokou znalost produktů firmy

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vám nabízíme

Zajímavou pozici v rychle rostoucí společnosti s globálním působením v jejím regionálním klientském centru. Věříme, že kvalitní obsah si zaslouží čestné místo online, a měl by být šířen po webu a zpřístupňován lidem. Naše mise je šířit kvalitní obsah a nahrazovat banální reklamu zajímavými informacemi a poutavými diskusemi.
Jedinečnou příležitost připojit se ke kreativní, rychle se rozvíjející společnosti v oblasti on-line reklamy.
Přátelskou atmosféru dynamického týmu podobně naladěných odborníků a vášeň pro internetové technologie a reklamní řešení.
Finanční ohodnocení odpovídající schopnostem uchadzeče

Provize, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost individuální rozvržení pracovní doby

Informace o náboru

Máte-li zájem o tuto pracovní nabídku, zašlete nám prosím svůj životopis v českém/slovenském i anglickém jazyce.

V rámci své reakce na tuto nabídku práce prosím uveďte následující odstavce:

"Tímto dávám souhlas RTB House S.A., Polská republika, zpracovávat mé osobní údaje obsažené v mé pracovní poptávce pro potřeby výběrového řízení (v souladu se zákonem ze dne 29. srpna 1997 o ochraně osobních údajů (sjednocený text: Sbírka zákonů z roku 2002 č 101 položka 926 se změnami)."

“I hereby authorize RTB House S.A., Poland, to process my personal data included in my job application for the needs of the recruitment process (in accordance with the Act of 29 August 1997 on the Protection of Personal Data (unified text: Journal of Laws of 2002 No. 101 item 926 with amendments).”

Dovolujeme si vás upozornit, že kontaktujeme pouze uchazeče s příslušnými dovednostmi.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od vás očekáváme

Zkušenost s prací s klienty, především B2B (online zkušenost výhodou)
Plynulou angličtinu a čěštinu / slovenštinu
Vzdělání: bakalářský titul
Zkušenost s prací v MS Office Word, Excel, Powerpoint
Schopnost identifikovat a porozumět potřebám a požadavkům zákazníků
Schopnost analyzovat a řešit problémy
Výbornou schopnost psané i ústní komunikace
Vysokou motivaci a ochotu učit se
Flexibilitu a schopnost pracovat v náročném, rychle se měnícím pracovním prostředí s proměnnými prioritami
Pozitivní, proaktívní přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

RTB House je globální technologická společnost specializující se na fullservisové retargetingové display reklamní kampaně tvořené přesně na míru každému klientovi.

Společnost vyvinula a implementovala svoji vlastní RTB (real-time bidding) technologii využívající sofistikované retargetingové scénáře, pokročilou segmentaci a optimalizaci v reálném čase. RTB House poskytuje svým inzerentům flexibilní možnosti při práci s jejich krátkodobými, střednědobými i dlouhodobými cíly, a to s orientací na maximální výkon.

RTB House působí ve více než 30 zemích s hlavními pobočkami ve Varšavě, Praze, Moskvě a São Paulu. První kampaň realizoval RTB House v roce 2012 a po třech letech dosáhl rentability. V současnosti zajišťuje 850 unikátních kampaní pro své klienty v Evropě, Asii a Latinské Americe. Tým společnosti sestává z více než 120 profesionálů - expertů, analytiků, specialistů na zákaznickou péči a developerů.

Více informací na: www.rtbhouse.com/cz.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2511413  Dátum zverejnenia: 11.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou